حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701398/41 زمان: 23:39   1399/05/20 بازدید: 24,763

مگر می شود یک بازیکن چند هفته با یک حربه پنالتی بگیرد؛

الهویی: می‌خواهند یک تیم دیگر هم موفق شود !

سعید الهویی مربی سپاهان از تصمیمات داور مسابقه بنیادی فر به شدت گلایه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سعید الهویی مربی سپاهان که به جای امیرقلعه نویی در نشست خبری تیمش پس از شکست مقابل استقلال و کنار رفتن از جام حذفی حاضر شده بود، در نشست خبری مسابقه اینطور حرف هایش را در مورد بازی آغاز کرد: اصلا نمی‌شود در مورد مسائل فنی توضیح داد. روز قبل در نشست خبری فقط یک خواهش از کمیته داوران، جامعه داوری و بقیه مسئولان داشتیم و آن هم اجرای عدالت بود.

 


او با اشاره به خطاهای قایدی ادامه داد: هنوز بازی تمام نشده ولی 2 کارشناس  اعلام کردند باید 2 کارت زرد در جریان بازی به قائدی داده می‌شد. چطور می‌شود یک بازیکن چند هفته پیاپی در فوتبال ایران با یک حربه پنالتی بگیرد و تمام کارشناسان بگویند خطا نیست، داور را محروم کنند و دوباره در بازی بعد داور همان اشتباه را انجام بدهد. یا جامعه داوری مسیر را اشتباه می‌رود یا اینکه قرار است یک اتفاق دیگری رخ دهد، مثلا اگر یک تیمی یک جایی موفق شده، تیم دیگر هم یک جای دیگر موفق شود!


سوالی از الهویی در رابطه با دلیل اخراج قلعه نویی بود و او اینطور به این سوال پاسخ داد: من خودم در آن شلوغی متوجه نشدم چرا قلعه نویی اخراج شد و وقتی در نیمه دوم وارد زمین شدیم متوجه شدم. ظاهرا داور ناراحت شده بود که قلعه‌نویی به تصمیمات داور معترض شده و ما هم به نظر داور احترام می‌گذاریم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.