حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701451/34 زمان: 11:37   1399/05/21 بازدید: 12,653

تغییر مسیر محبی؛ ترابزون اسپور به جای گرانادا  

باشگاه ترابزون‌اسپور که چهارمین تیم محبوب در فوتبال ترکیه بعد از تیم های گالاتاسرای، فنرباغچه و بشیکتاش به حساب می آید برنامه جامعی برای در اختیار گرفتن محمد محبی بازیکن تیم سپاهان طرح ریزی کرده است. 

به گزارش "ورزش سه"، بنا بر ادعای یک منبع آگاه نزدیک به باشگاه ترابزون اسپور این تیم که هم اکنون درگیر کسب سهمیه حضور در لیگ اروپا است و مسابقات حذفی را پشت سر می گذارد پیشنهاد دو ساله به محمد محبی داده است. بازیکن فصل گذشته شاهین شهرداری بوشهر که قرارداد سه ساله با سپاهان دارد پیش تر با پیشنهاد باشگاه گرانادا اسپانیا مواجه شد اما مبلغ اندکی که این باشگاه برای پرداخت دستمزد ماهانه این بازیکن در نظر گرفته بود موجب شد تا محمد محبی به این پیشنهاد پاسخ منفی بدهد. البته این پاسخ از سوی باشگاه سپاهان به تیم اسپانیایی داده شد. باشگاه سپاهان برای صدور رضایتنامه محمد محبی درخواست 250 هزار دلار را داشت که این درخواست هم مورد موافقت قرار نگرفت. 

 

تیم ترابزون اسپور ترکیه که سید مجید حسینی مدافع تیم ملی را قبلا در اختیار گرفته بود مبلغی پیشنهادی خود به محمد محبی را هم روشن کرده است. نزدیک به یک میلیون دلار برای دو فصل. البته از این عدد 150 هزار دلار سهم سپاهان است. محمد محبی با وجود قرارداد سه ساله با سپاهان بندی در قرارداد خود گنجانده که با اجرای این تعهد می تواند از جمع سپاهانی ها جدا شود؛ پرداخت 150 هزار دلار. به نظر می رسد سپاهانی ها تصور نمی کردند محمد محبی به عنوان بازیکن شاهین شهرداری بوشهر به یکبار در سپاهان این قدر مطرح شود که در یک فصل علاوه بر بازی برای سپاهان درلیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هم برای تیم امید بازی کند و هم تیم ملی و در یک کلام چهره شود؛ در غیر اینصورت عدد بزرگ تری برای صدور رضایتنامه این بازیکن جوان تعیین می شد. البته محمد محبی اعلام کرده مشکلی با این ندارد که باشگاه سپاهان در مذاکرات با تیم های خارجی خواهان او، مبلغ بیشتری بابت صدور رضایتنامه اش دریافت کند. 

 

محمد محبی دو پیشنهاد هم از باشگاه های پرتغالی دریافت کرده است؛ این دو باشگاه با سپاهان وارد مذاکره شده اند و باشگاه طبیعتا به دنبال پایان خوب در بازی های این فصل است تا در ادامه به سراغ نقل و انتقالات برود. از شواهد موجود این طور پیداست محمد محبی با توجه به پیشنهادات خوبی که دریافت کرده پایان فصل از جمع طلایی پوشان اصفهان جدا خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.