حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701496/1 زمان: 14:27   1399/05/21 بازدید: 11,319

کامبک گل‌گهر یک دنیا معنا دارد

سرآسیایی:فکر کنیم ماندنی شدیم، پشیمان می‌شویم

مربی گل گهر سیرجان گفت: وقتی گل گهر در دمای بالای مسجد سلیمان و در خانه حریف کامبک می‌کند، معانی زیادی دارد که غیرت و تعصب و خواست بالای بازیکنان یکی از آن‌ها است.

به گزارش ورزش سه، مجتبی سرآسیایی پس از کامبک گل گهر سیرجان مقابل نفت مسجد سلیمان "ورزش سه" گفت: در بازی با مسجد سلیمان یک اتفاق بسیار بزرگ رقم خورد و توانستیم تیم مهدی تارتار که یکی از تاکتیکی‌ترین تیم‌های ایران در تبدیل دفاع به حمله است را شکست دهیم که واقعا کار واقعا بزرگی بود و باید به بازیکنان تیم که یک لحظه شرایط سخت آب و هوا در زمین حریف را حس نکردند احسنت گفت.


وی ادامه داد: قطعا مسجد سلیمان تیم خوبی است و جدای از کادر فنی با دانش، بازیکنان باکیفیتی هم دارد اما بازیکنان گل گهر در این بازی کار بزرگی کردند. آنها توانستند پتانسیل و انگیزه بالای خود را با بازگشت دوباره به بازی نشان دهند.


مربی گل گهر با تمجید از مجید جلالی تصریح کرد: دانش، انرژی و وقت 24ساعته‌ای که آقا مجید برای پیاده شدن نکات فنی در بازی تیم می‌گذراند ستودنی است و همواره به عنوان یک شاگرد در کنار ایشان از این روحیه و دانش بالایشان آموخته و می‌آموزم. ایشان لطف زیادی به همه کادر فنی تیمش دارد.


سرآسیایی که از زمان حضورش در کادر فنی گل گهر، 10 امتیاز از 4بازی نصیب این تیم شده، این موفقیت‌ها را متوجه تمام عوامل کارخانه و این باشگاه سیرجانی می‌داند. وی متذکر شد: اغراق نیست اگر بگویم از مدیران کارخانه آقای ملارحمان و عتیقی تا جواهری مدیرعامل باشگاه تا کادر فنی و بازیکنان همه و همه در این نتایج اخیر گل گهر سهیم و دخیل هستند. کارگروهی باعث موفقیت می‌شود و وقتی چرخ دنده‌های مجموعه‌ای همسو بچرخند این می‌شود که همه به بهترین نحو کارشان را انجام می‌دهند و نتیجه حاصل می‌شود.

 


وی با اشاره به همدلی در گل‌گهر افزود: جدای از مباحث فنی و روحی روانی در تیم که باعث موفقیت شده، باید گفت ما سه قسم بازیکن تاثیرگذار داریم؛ بازیکنانی که به زمین رفته‌اند انصافا در پست‌های خود بهترین کیفیت را داشته‌اند، دوم بازیکنانی داریم که در پست غیرتخصصی خود برای کمک به تیم بازی می‌کنند و شاید کمتر به چشم آمده‌اند اما بدون گلایه در حال انجام کارشان هستند اما دسته سوم بازیکنان ما آنهایی هستند که به دلیل شرایط بازی‌ها، شاید کمتر بازی کرره یا اصلا بازی نکرده‌اند اما با تمام وجود تمرین می‌کنند تا آماده باشند و انرژی خوبی به تیم ارائه می‌کنند. آنها آماده هستند تا در موقع مناسب به تیمشان کمک کنند. این شرایط باعث شده تا گل گهر یک تیم یکدست و یکدل باشد که هیچکسی در آن منیت ندارد.


مربی گل گهر سیرجان با بیان اینکه هنوز هیچ اتفاقی برای بقاء گل گهر رخ نداده یادآور شد: شرایط تیم ما هنوز شرایط خاصی است و اگر کوچکترین عضو این باشگاه فکر کند ما در لیگ مانده‌ایم، قطعا در ادامه ضرر می‌کنیم. هنوز در منطقه خطر هستیم و این یک هشدار بزرگ است. دو بازی سرنوشت‌ساز داریم اگر مثل همین چهار بازی به آن نگاه کنیم که در لیگ ماندگار می‌شویم اما اگر کسی نگاهش ساده‌انگارانه باشد، ضرر و زیانی سخت در انتظارمان خواهد بود.


سرآسیایی بازی پیش رو با پرسپولیس را یک دیدار دشوار خواند و گفت: پرسپولیس انگیزه‌های خودش را دارد و با وجود مسجل شدن قهرمانی، باز هم قواره قهرمان را مقابل ما به خود دارد. تیم‎های آقا یحیی را از نزدیک لمس کرده‌ام و می‌دانم ایشان زمان زیادی بر روی مباحث فنی تیمش می‌گذارد. این بازی برای هر دو تیم بازی سنگینی است اما ما هم انگیزه‌های خودمان را داریم و مطمئنم بازی خوبی از آب درخواهد آمد و انشاالله امتیازات کامل آن را بگیریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.