حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701498/39 زمان: 14:48   1399/05/21 بازدید: 19,441

پاداش ویژه به استقلالی ها بابت برد مقابل سپاهان

مدیرعامل استقلال اعلام کرد به اعضای این تیم پاداش ویژه ای را بابت برد مقابل سپاهان پرداخت می کند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال طی هفته های گذشته روند روبه رشدی را در پیش گرفته و توانسته با کسب نتایج مطلوب هوادارانش را راضی نگه دارد. از اینرو مدیران باشگاه سعی  دارند پاداش های اعضای تیم را به موقع پرداخت کنند.


احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال در این خصوص گفت: «در راستای ایجاد انگیزه برای تیم فوتبال بزرگسالان استقلال که ویترین باشگاه هم محسوب می‌شود، تلاش کردیم پاداش‌هایی را جهت موفقیت‌های آن‌ها در نظر بگیریم. با کمک اعضای هیات مدیره و همه کسانی که عاشق باشگاه استقلال هستند، توانستیم پاداش‌ها را به موقع پرداخت کنیم.»


وی درباره پرداخت پاداش برای برد دوشنبه شب مقابل سپاهان و صعود به نیمه نهایی حذفی تاکید کرد: «قطعا برای برد روز گذشته تیم مقابل سپاهان که برد ارزشمندی برای تیم و هواداران بود هم پاداشی را در نظر گرفته‌ایم. جا دارد از آقای عبدیان عضو هیات مدیره هم که قبل از اینکه عضو هیات مدیره شوند مساعدت‌های زیادی داشتند به استقلال کمک کردند. سایر اعضای هیات مدیره هم در تلاش هستند تا مساعدت‌هایی به باشگاه شود چون ما در آستانه پرداخت‌های سنگینی هستیم و با همت همه عزیزان امیدوارم بتوانیم از این بحران هم خارج شویم و اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.»


سعادتمند درباره مطالبات اعضای استقلال نیز گفت: «روی بخش بخش مطالبات کادرفنی و بازیکنان تلاش کرده‌ایم در زمان‌هایی که گفته‌آیم پرداختی داشته باشیم و از امروز هم پرداخت‌های بعدی را انجام می‌دهیم تا کادرفنی و بازیکنان با فراغ خاطر به کار خود در زمین سبز مشغول باشند.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.