حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701786/47 زمان: 22:41   1399/05/22 بازدید: 6,451

کسب سهمیه حکم قهرمانی دارد

کلاه‌کج: ۱۰۰ سال تجربه پشت موفقیت فولاد است

هافبک سابق فولاد خوزستان می‌گوید بازیکنان فولاد دو فینال سخت در پیش دارند که با یکدلی و اتحاد به دو بازی ساده تبدیل خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، عادل کلاه‌کج هافبک سابق تیم‌های پرسپولیس، استقلال اهواز و فولادخوزستان در مورد وضعیت این‌فصل تیم فولاد و اهمیت بازی‌های پیش رو  به خبرنگار ما گفت: فولاد این‌فصل در کار فنی عالی عمل کرد، سیستم دفاعی عالی که همه با هم جمع می‌شدند و در موقع لزوم باز بازی می‌کردند. شیمبا که مهاجم بود می‌دانست که تا توپ را از دست دادند باید مثل موسی عمل کند، در فوتبال ایران کمتر تیمی وجود دارد که اینگونه با مسئولیت دفاع کنند اما در فولاد خیلی خوب این وظایف را بازیکنان یاد گرفته و انجام می‌دهند.

 

بازیکن سابق فولاد خوزستان ادامه داد: جدا از اینکه بعضی بازی‌هایی که من می‌دیدم فولاد بسنده می‌کرد به دفاع یعنی اجازه می‌داد تیم حریف سوار بشود بعد شروع به حمله کند که این موضوع هم در این اواخر کمتر و رفع شد اما در مجموع فوق العاده بودند و امیدوارم در بازی‌های پیش رو نیز دو بازی فینال را با برد پشت سر بگذارند و با کسب سهمیه همه ما خوزستانی‌ها را شاد کنند.

هافبک سابق فولاد گفت: یکی از بهترین کارهایی که فولاد در این فصل انجام داد این بود که کل سیستم خودش را فوتبالی کرد، در بعضی از سال‌های گذشته کسانی روی نیمکت فولاد می‌نشستند به عنوان کمک مربی و انالیزور که واقعا جای تعجب داشت برای ما فوتبالی‌ها. خدا را شکر امسال جدا از جواد، هاشمی نسب، رجبی و غبیشاوی. فولادی‌های قدیم را روی نیمکت دیدم که من به شخصه خیلی خوشحال شدم که خیلی کمک حال فولاد بودند چه داخل مستطیل سبز چه خارج از آن. حسون و علوی خیلی می‌توانند به تیم کمک کنند که این کار را هم تاکنون عملی کرده‌اند و نتایج گویای همه چیز است. البته درست است که می‌گوییم کادرفنی جوان اما کادری که هر کدام تجربه ۲۰ ساله در فوتبال و ملی را دارند که جمعا می‌شود بالای ۱۰۰ سال تجربه، سنن جوان هستند اما تجربه زیادی دارند و خسته نباشید به همه‌شان می‌گویم .

وی افزود: اول از هر چیز به بازیکنان تیم تبریک و خسته نباشید می‌گویم و اینکه این دو بازی خیلی سخت در پیش دارند اما برای مجموعه‌ ای که یکدل است ساده باید باشد. اهمیت این بازی مساوی است با دو لیگ یعنی شما وقتی این دو بازی را با موفقیت پشت سر بگذارید مثل این است که یکی از دو جام را فتح کرده باشی و سهمیه را گرفته‌ای. به نظر من این 8 روز بازیکنان فولاد جز این دوبازی نباید هیچ مساله‌ای برایشان مهم باشد و تنها فکرشان به این دو دیدار باشد. صحبت‌هایی که انجام دادم و نمایش فوق‌العاده‌ این‌فصل تیم فولاد، اتحاد و یکدلی بازیکنان، کادرفنی، هواداران همه از کار بلدی اقای اذری است که مدیریت قوی دارد تا تیم احساس نیازی نکند و عملکرد درخشان ایشان یاد و خاطره اقای رضاییان را برای من زنده کرد.

 

عادل کلاه‌مج در ادامه نیز گفت: باید یه تشکر ویژه از همه هواداران فولاد کنم که خیلی پشت تیم بودند، از اول فصل در هر شرایطی با تیم بوده‌اند و به‌خصوص تو این شرایط بد استان چه از نظر گرما و در این بیماری کرونا باز هم حمایت از تیم می‌کند و من به شخصه دست تک تک دوستان را می‌بوسم.

هافبک سابق پرسپولیس نیز در انتها درباره چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس و بازگشتش به فوتبال نیز گفت: آن که یک مسأله کلیشه‌ای و تکراری شده است، قهرمانی برای پرسپولیس عادی شده و به همه هواداران پرسپولیس، کادرفنی و بازیکنان تبریک می‌گویم. عادل فعلا به فوتبال باز نمی‌گردد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.