حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1702050/41 زمان: 19:00   1399/05/24 بازدید: 8,718

بازیکنان می‌دانند این بازی فینال مسابقات است؛

بختیاری‌زاده: نبودن قلعه‌نویی چیزی از ارزش او کم نمی‌کند

سرمربی تیم فوتبال شهر خوردو از دیدار برابر سپاهان به عنوان فینال مسابقات لیگ برای تیمش یاد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سهراب بختیاری زاده سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در رابطه با شرایط تیمش پیش از دیدار حساس روز آینده برابر سپاهان، گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم. در این هفته بعد از بازی خوبی که مقابل استقلال انجام دادیم، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. همه دیدند که می توانستیم استقلال را شکست دهیم ولی شرایط به گونه ای پیش رفت که متاسفانه مساوی کردیم.


او سپس  ادامه داد: چیزی که خیلی مهم است، اینکه بچه ها شرایط را درک می کنند و می دانند این بازی چقدر اهمیت دارد و به نوعی فینال مسابقات است و با بردن سپاهان می توانیم برای خودمان درصد زیادی شانس رسیدن به سهمیه قائل شویم. خدا را شکر شرایط خوب است.


از بختیاری زاده در رابطه با غیبت امیرقلعه نویی روی نیمکت سپاهان پرسیده شد که او در واکنش به این سوال گفت: اگر منصف باشیم، باید بگویم که سپاهان تحت هر شرایطی قابل احترام است. این اتفاق برای هر تیمی ممکن است رخ دهد. نبود آقای قلعه نویی چیزی از ارزش های ایشان و همینطور سپاهان کم نمی کند. به هر حال فوتبال اصفهان و سپاهان همیشه فوتبال خوبی بوده؛ به خصوص در اصفهان. یادمان باشد سپاهان شرایطی دارد که از بازی فردا به عنوان یک فرصت می خواهد استفاده کند ولی بچه های ما انگیزه های زیادی دارند و با یک بازی هوشمندانه به دنبال حداکثر امتیازات این بازی هستیم.


سوال پایانی از سرمربی شهر خودرو در رابطه با مصدومان و محرومان تیمش بود که او به این سوال اینطور واکنش نشان داد: من در مورد بازیکنان مصدوم و محروم صحبت نمی کنم. همیشه این موضوع را گفته ام. چیزی که برای من هم است، داشتن یک گروه و یک تیم پرقدرت است و اگر عزیزی نیست، بازیکن دیگر باید با تمام وجود جای او را پر کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.