حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1702080/55 زمان: 21:25   1399/05/24 بازدید: 11,921

پاشازاده: این 180 دقیقه را به‌خاطر شرفمان بازی می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت که به دنبال دفاع از حقانیت تیمش در هفته های پایانی است.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از دیدار شنبه شب دو تیم صنعت نفت آبادان و شاهین شهرداری بوشهر، مهدی پاشازاده سرمربی شاهین با حضور در نشست خبری درباره دیدار فردای تیمش گفت: هنوز شانس ماندن در لیگ را داریم و برابر نفت آبادان راهی جز پیروزی نداریم؛ در سه بازی گذشته بازی خوبی ارائه دادیم و فقط یک گل را دریافت کردیم و این رویه را برابر نفت آبادان هم ادامه می دهیم.

 

وی درباره بهبود عملکرد خط دفاعی تیمش افزود: خط دفاعی شاهین عادت به گل خوردن داشت ولی در سه بازی گذشته از این عادت فاصله گرفت و فقط یک گل آن هم روی اشتباه فردی دریافت کرد.

 

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر درباره حواشی پیرامونی تیمش گفت: امروز در تمرین گفتم که به خاطر هواداران و شرفمان باید نتیجه بگیریم؛ دارایی باشگاه ما همین است. گاهی اوقات من سخت‌گیری می‌کنم و حساس هستم. باشگاه هر چه داشته به میان آورده و آن خصوصی بودن و دولتی بودن تفاوت‌ها را ایجاد کرده است. اگر الآن بخواهیم از دست باشگاه عصبانی باشیم، نمی‌شود. من به حسین مالکی هم گفتم که از باشگاه ناراحت نباشد زیرا دارایی باشگاه همین است.

وی افزود: تیم فوتبال تراکتور با هواپیمای اختصاصی به بوشهر آمد، با آن بازیکنان مقابل ما متوقف شد و رفت. من با چهار تا بچه توانستم آن کار را انجام دهم. فقط می‌خواستم ارزش کار بازیکنانم نشان داده شود و همه بدانند اگر پول نداریم، نشان دهیم مردانه می‌جنگیم. این تمام حرف‌های من از مصاحبه‌های قبلی بود و شاید مدل حرف زدن من بد بود. از هواداران ممنونیم و تا ثانیه آخر می‌جنگیم. امیدوارم بازی فردا (شنبه) سالم و دیدنی باشد و هواداران به آن افتخار کنند.

 

پاشازاده در پایان صحبت‌های خود هم گفت: صحبت‌های لازم با بازیکنان انجام شده و امشب هم جلسات خوبی خواهیم داشت. سعی می‌کنیم به بازیکنان القا کنیم که به جای بازی احساسی، منطقی بازی کنند و با شخصیت به میدان بروند و باشخصیت هم از زمین خارج شوند؛ این مهم‌ترین نکته برای ماست.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.