حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1702112/42 زمان: 02:03   1399/05/25 بازدید: 30,915

توماس مولر: مقابل برزیل هم اینقدر خوب نبودیم!

توماس مولر، ستاره بایرن مونیخ مدعی شد آنها فقط تا فردا صبح حق خوشحالی کردن دارند.

به گزارش "ورزش سه"، توماس مولر مانند همیشه در بازی های بزرگ درخشان ظاهر شده و با زدن دو گل مقابل بارسلونا، بهترین بازیکن میدان هم انتخاب شد. این مهاجم باتجربه آلمانی هدف تیمش را قهرمانی در لیگ قهرمانان توصیف کرد و مدعی شد بایرزن در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.

 

توماس مولر گفت: "شما می توانید تصور کنید که ما بعد از این مسابقه چه احساس خوبی داریم، اما باید آرام بوده و سعی در احیای خود داشته باشم. ما باید تا فردا صبح خوشحال بوده، از خواب با تماس های تبریک بیدار شویم و به پیام آنها پاسخ خواهیم داد، اما سپس باید روی بازی بعدی تمرکز کنیم. ما برای پیروزی در فینال اینجا آمده ایم.

 

 

البته بارسلونا تیمی خاص است، بنابراین ما مجبور بودیم تهاجمی تر عمل کنیم. بارسلونا وقتی تلاش به جاگذاشتن و پرس روی بازیکنان ما داشت مشکلی نبود و ما وقتی توپ را باز پس می گیریم، می دانیم که در خط حمله بازیکنان بااستعداد زیادی داریم.

 

توضیح دادن دشوار است، تیم ما در فرمی باورنکردنی قرار دارد. از شما برای جایزه بهترین بازیکن میدان سپاسگزارم، اما ما 12 یا 15 بازیکن داریم که لیاقت این جایزه را دارند. ما آنقدر پرفشار بازی می کنیم که غلبه بر بایرن کار دشواری است.

 

مقایسه این دیدار با مسابقه مقابل برزیل در سال 2014؟ در دیدار مقابل برزیل به این اندازه بر حریف تسلط نداشتیم و امشب برتری مان نسبت به آن دیدار بیشتر بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.