حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1702144/50 زمان: 10:55   1399/05/25 بازدید: 64,017

ریو فردیناند

مسی و فکر ترک بارسلونا، جدی‌تر از همیشه

ریو فردیناند معتقد است شکست تحقیرآمیز بارسلونا در بازی دیشب ممکن است در نهایت مسی را به این نتیجه برساند که بهتر است بارسا را ترک کند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از شکست تحقیرآمیز و تاریخی بارسلونا در بازی دیشب مقابل بایرن مونیخ که با نتیجه 8-2 اتفاق افتاد بحث درباره آینده باشگاه کاتالان و ابرستاره‌اش لیونل مسی داغ شده است. مسی تنها تا یک سال دیگر با بارسا قرارداد دارد و بعضی کارشناسان از جمله ریو فردیناند معتقدند این شکست می‌تواند او را به این نتیجه برساند که زمان ترک بارسا فرا رسیده است.

 

 

بعد از شکست دیشب انتظار می‌رود بارسا شاهد تغییراتی گسترده در سطوح مختلف باشد. یوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه هم بعد از باخت سنگین دیشب اعلام کرد تغییرات گسترده در راه است. از جمله کسانی که بیشترین احتمال برای جدایی شان می‌رود کیکه ستین سرمربی و اریک آبیدال مدیر ورزشی هستند. حتی با توجه به انتخابات ریاست باشگاه در سال آینده صندلی خود بارتومئو هم چندان امن به نظر نمی رسد.

 

ریو فردیناند با توجه به اینکه قرارداد مسی و بارسا سال دیگر منقضی شده و او هنوز با این تیم تمدید نکرده گفت: " مساله این است که مسی الان به چه فکر می‌کند؟ او امشب که به خانه اش برمی گردد در سرش چه می گذرد؟ "

 

 

کارشناس انگلیسی در ادامه گفت: " به عملکرد این روزهای بارسلونا و وضعیت کلی تیم باید در مقایسه با تیمهای دیگر اروپایی در حال حاضر نگاه کرد. بزرگترین سوالی که مسی به آن فکر خواهد کرد همین است. اینکه بارسا در مقایسه با بزرگان اروپا الان چه جایگاهی دارد؟ "

 

فردیناند در ادامه صحبتهایش اضافه کرد: " ولی مگر مسی برای فکر کردن چقدر وقت دارد؟ زندگی فوتبالی یک فوتبالیست به سرعت برق و باد سپری می‌شود و بنابراین دو سال آینده برای او اهمیت کلیدی دارد. او تا دو سال دیگر قدرت آن را خواهد داشت که مثل قبل روی بازیها تاثیر بگذارد. یعنی مسی می خواهد همینطور ادامه دهد بدون اینکه بتواند جامهای بزرگ فتح کند؟ من این را نمی دانم".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.