کد خبر : 1704885 | 08 شهریور 1399 ساعت 19:24 | 120,921 بازدید | 3 دیدگاه

سرژیک عزیز روحت شاد

بازتاب های یک درگذشت تلخ ناگهانی (عکس)

سرژیک تیموریان پس از اینکه حدود 40 روز در کما بود، امروز به دیار باقی شتافت.

 

به گزارش "ورزش سه"، سرژیک متولد خرداد 53 است. او که همچون اکثر ارامنه ی ایران فوتبالش را از آرارات آغاز کرد و در این تیم توپ می زد، در تابستان 74 به استقلال پیوست و یکی از مهره های اصلی استقلال به شمار می رفت. سرژیک در تابستان 77 به آلمان رفت و به عضویت تیم ماینز درآمد. تیموریان در ماینز با سیروس دین محمدی و یورگن کلوپ هم تیمی بود و شاید اگر آن مصدومیت های بدموقع به سراغش نمی آمدند، او می توانست بیشتر از اینها در فوتبال آلمان بدرخشد و نامش را بر سر زبانها بیندازد.


سرژیک برادر بزرگتر آندرانیک تیموریان ستاره سابق تیم ملی و استقلال امروز در ادامه سانحه ای که او را به کما برده بود علائم حیاتی را از دست داد و از دنیا رفت. ظاهرا این اتفاق  بر اثر سوراخ شدن ریه او بوسیله دنده‌های شکسته اش رخ داده و تلاش پزشکان رد 40 روز گذشته برای احیای ریه او بی‌نتیجه مانده است.

 


درگذشت سرژیک، منجر به واکنش های زیادی در فضای مجازی شد.

 

علیرضا منصوریان کاپیتان و سرمربی سابق استقلال که رفاقت نزدیکی با برادران تیموریان دارد، با گذاشتن این پست پیام احساسی بعد از درگذشت سرژیک‌ منتشر کرد.

 

 

 

 

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با انتشار یک استوری از سرژیک تیموریان نوشت: «درگذشت سرژیک تیموریان تلخ و غم انگیز است. این غم بزرگ را به آندوی عزیز و خانواده ایشان تسلیت می گویم. جامعه ارامنه و باشگاه خاطره انگیز آرارات در ایران پیوند همیشگی با استقلال دارند، هر دوباشگاه از قلب مردم هویت گرفته اند. استقلال خانه دوم ستاره هایی بود که در آرارات ساخته می شدند. در غم درگذشت سرژیک عزیز اعضای خانواده استقلال را شریک خود بدانید.»

 

 

مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی و تراکتور با انتشار عکسی از مرحوم سرژیک در کنار آندو نوشته است: «آندوجان برادر، غم از دست دادن سرژیک عزیز براى من هم شوک بزرگ و هولناکى بود.چونکه او براى من هم مثل یک برادر بود.مرا هم شریک غمت بدان و تسلیت مرا پذیرا باش. همچنین تسلیت عرض میکنم خدمت خانواده محترم تیموریان و همسر ایشان و از خداوند بزرگ طلب صبر میکنم برایشان»

 

 

اشکان دژاگه نیز با انتشار پستی از آندو و سرژیک در کنار یکدیگر، این حادثه را تسلیت گفت.

 

 

 

پیج فارسی AFC هم با انتشار پستی، این ضایعه دردناک را اینگونه به خانواده تیموریان تسلیت گفت: « کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) عمیق ترین همدردی خود را به خانواده و دوستان شخصی که بازیکن پیشن تیم های آرارات، استقلال و ماینس آلمان بود را ابراز می کند. سرژیک تیموریان، امروز (شنبه) دارفانی را وداع گفت.»

 

 

سعید عزت اللهی بازیکن تیم ملی ایران و باشگاه وایلد بلدکلاب دانمارک نیز با انتشار یک استوری نوشت: «تسلیت به جامعه فوتبال و آندو عزیز و خانوادشون»

 

 

علی کریمی اسطوره سابق فوتبال ایران و پرسپولیس نیز درگذشت سرژیک را به آندو تسلیت گفت.

 

 

علی دایی دیگر اسطوره فوتبال ایران، با انتشار عکسی از زمان حضور سرژیک تیموریان در تیم ماینتس در کنار یورگن کلوپ نوشته است: «آندو جان تسلیت میگم بهت. روح سرژیک تیموریان عزیز شاد»

 

 

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هم با انتشار یک استوری با عکس سرژیک نوشت: «سرژیک عزیز روحت شاد»

 

 


صفحه رسمی فدراسیون فوتبال ایران نیز با انتشار پستی نوشت: «فدراسیون فوتبال درگذشت سرژیک تیموریان بازیکن شایسته پیشین فوتبال کشورمان را به جامعه فوتبال، خانواده تیموریان و به طور ویژه آندرانیک تیموریان تسلیت می‌گوید.»

 

 

 

وریا غفوری کاپیتان استقلال با انتشار عکسی از زمان حضور سرژیک تیموریان در تیم ملی ایران، این رخداد تلخ را به آندو تیموریان تسلیت گفت.

 

 

 

صالح مصطفوی مربی استقلال هم این اتفاق را تسلیت گفت.

 

 

 

سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس هم با یک استوری، این اتفاق را به آندو تیموریان تسلیت گفت.

 

 

علیرضا بیرانوند سنگربان تیم ملی ایران و باشگاه آنتورپ بلژیک در صفحه شخصیش نوشت: «درگذشت سرژیک تیموریان را به جامعه فوتبال همچنین آندرانیک تیموریان عزیز تسلیت میگم»

 


کریم انصاریفرد با انتشار یک استوری نوشت: «سرژیک عزیز روحت شاد، تسلیت میگم به جامعه ورزش و خانواده تیموریان»

 

 

سردار آزمون بازیکن تیم زنیت روسیه نیز در استوریش نوشت: «آندو جان دوست داشتنی تسلیت میگم بهتون، روح سرژیک تیموریان عزیز شاد»

 

 

 

مهدی طارمی بازیکن ریو آوه پرتغال هم با انتشار عکسی از آندو و سرژیک نوشت: «تسلیت به خانواده تیموریان»

 

 

 

مهرداد محمدی بازیکن آوس پرتغال هم این اتفاق را تسلیت گفت.

 

 

 

علیرضا جهانبخش و علیرضا فغانی نیز با بازنشر پست اینستاگرامی صفحه رسمی فدراسیون فوتبال ایران، این اتفاق را تسلیت گفت.

 

 

 

پژمان منتظری هم نوشت: «آندو جان برادر عزیزم، فقط میتونم بگم خدا بهتون صبر بده، از دست دادن سرژیک ما رو هم شوکه کرد»

 

 

وحید هاشمیان مربی تیم ملی ایران نیز در استوری صفحه شخصیش نوشت: «روحت شاد و یادت گرامی. آندو جان برای شما و خانواده محترمت آرزوی صبر می کنم»

 

 


باشگاه ماینتس آلمان هم با انتشار تصویری از سرژیک تیموریان ، درگذشت بازیکن سابق خود را به خانواده او تسلیت گفت.

 

 

 

جواد نکونام کاپیتان سابق استقلال و تیم ملی و سرمربی کنونی فولاد نیز با انتشار عکسی از زمان حضور سرژیک در استقلال، این واقعه را به آندو تسلیت گفته است.

 

 

مجتبی جباری بازیکن سابق استقلال هم نوشته است: «روحت شاد سرژیک عزیز. آندو جان برادر خوبم از خدا برای تو و خانواده محترمت طلب صبر می کنم»

 

 

 

مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم ملی ایران نیز درگذشت سرژیک را به آندو تسلیت گفت.

 

 

 

حسین ماهینی بازیکن سابق پرسپولیس و فعلی نساجی هم این اتفاق را تسلیت گفت.

 

 

 

مهدی رحمتی سنگربان سابق استقلال و کنونی شهرخودرو با تسلیت به آندو، این اتفاق را تسلیت گفت.

 

 

 

باشگاه تراکتورسازی تبریز نیز با انتشار بیانیه ای، این حادثه تلخ را به آندو تیموریان بازیکن سابق این تیم، تسلیت گفت.

 

 

 

محمد نوازی، هادی طباطبایی، آرش برهانی، رضا عنایتی، خسرو حیدری، فرشید اسماعیلی، حنیف عمران زاده، محمدرضا خانزاده، کمال کامیابی نیا، داریوش شجاعیان، شجاع خلیل زاده، امید ابراهیمی، وحید امیری، رامین رضاییان، مهدی قایدی و... نیز با انتشار یک استوری، درگذشت سرژیک تیموریان را تسلیت گفتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهها