حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1707342/39 زمان: 18:07   1399/06/21 بازدید: 125,895

غافلگیری جمعه بعدازظهر

علی کریمی با استقلال تمرین کرد

هافبک خبرساز این روزهای استقلال عصر امروز با حضور در محل تمرین آبی ها کنار سایر اعضای تیم تمرین کرد اما بعید است این تمرین به سفرش به قطر منجر شود.

به گزارش "ورزش سه"، کاروان استقلال در حالی به قطر سفر کرده که تعداد زیادی از اعضای کادرفنی و بازیکنان این تیم ویزای حضور در قطر را دریافت نکردند و هنوز نتوانستند به این کشور بروند.


از این رو کادرفنی استقلال تصمیم گرفت برای اینکه نفرات باقیمانده از شرایط جسمانی دور نمانند، امروز زیر نظر پوریا جراحی مربی بدنساز جدید این تیم تمرین سبکی را برگزار کنند. این تمرین امروز با حضور برخی نفرات جامانده از سفر به قطر برگزار شد اما یک نکته مهم داشت.

 

علی کریمی هافبک خبرساز این روزهای آبی ها در محل تمرین حضور یافت و همپای استقلالی ها تمرین کرد. با اینکه گفته می شد جدایی علی کریمی از جمع آبی ها قطعی شده و او خودش نیز تمایل به ادامه حضور ندارد اما کریمی امروز به محل تمرین رفت. او اما امروز هیچ شباهتی به بازیکنان استقلال نداشت. نه لباس هماهنگ تیم را برتن کرد و نه در تمرینات گروهی حضور داشت.

 

 

 


البته همین که کریمی در کنار سایر بازیکنان استقلال حضور یافت خیلی ها را امیدوار کرد که او از تصمیمش برای جدایی گذشته اما فعلا چنین اتفاقی نیفتاده است. کریمی در محل تمرین وقتی با سوال بازیکنان و سایر اعضای تیم درباره حضورش در قطر برای بازی های باقیمانده لیگ قهرمانان مواجه شد صراحتا اعلام کرد قصدش انجام تمرین بوده تا آمادگی جسمانی اش را از دست ندهد و همراه نفرات باقیمانده به قطر نمی‌رود.

 

کریمی پیش از این نیز به مسئولان باشگاه اعلام کرده بود در دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا نمی کند و بعد از این رقابت‌ها درباره وضعیتش تصمیم می گیرد اما حضور امروزش در تمرین این مساله را ایجاد کرده که احتمال دارد برای کمک به آبی ها هم که شده به قطر برود.


مساله مهم حالا این است که شاید حضور آقای خاص استقلال در محل تمرین این تیم چراغ سبزی برای آینده او در استقلال باشد. آبی‌ها حالا می‌توانند به تمدید قرارداد کریمی هم فکر کنند و درصدی برای ماندن این ستاره محبوب قائل شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.