حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1707912/55 زمان: 17:46   1399/06/24 بازدید: 32,980

ادعای مشاور مدیرعامل استقلال؛

48 ساعت سرنوشت‌ساز برای بازگشت مربی ایتالیایی

نیکخو مشاور عالی مدیرعامل استقلال اعلام کرد که طی دو روز آینده سرنوشت نیمکت استقلال و بازگشت آندره‌آ استراماچونی مشخص خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه" پس از اتمام جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال که این‌بار به میزبانی حجت نظری برگزار شده بود، بهمن نیکخو مشاور عالی مدیرعامل استقلال که دبیر جلسات هیات مدیره نیز است، درباره جزئیات جلسه امروز گفت: جلسه طبق روال هر هفته به صورت منظم و مرتب برگزار شد که به فراخور در مکان‌های پیش‌بینی شده از قبل انجام می‌شود، در این جلسه آقای حجت نظری میزبان بودند؛ در ارتباط با قرارداد بازیکنان و معوقات، جذب بازیکنان و همینطور موضوعات دیگر صحبت‌های انجام شد.

 

وی درباره بازگشت استراماچونی و تصمیم هیات مدیره در این‌باره گفت: تمام تلاش صادقانه بر این  موضوع که صلاح باشگاه در چیست و چه اقدامی انجام شود که در آینده متضمن منافع باشگاه باشد، انجام شده است. تصورم این است که ظرف ۲۴ الی ۴۸ ساعت آینده این موضوع اعلام می‌شود. امروز هم بحث‌هایی شد در ارتباط با مغایرت‌هایی که وجود دارد؛ ما یک باشگاه هستیم و نمی‌توانیم خارج از باشگاه‌های دیگر مقررات را اعمال کنیم اما خودمان هم مصالحی را دنبال و حق و حقوق باشگاه را پیگیری هستیم. در ۴۸ ساعت آینده اعلام می‌کنیم استراماچونی می‌آید یا خیر.

 

نیکخو افزود: تا جایی که من در جریان هستم، هیات مدیره در این ارتباط کاملا با همدیگر یکدل هستند و هیچ‌گونه اختلاف نظری در این خصوص ندیده‌ام.

 

مشاور عالی مدیرعامل استقلال در واکنش به اختلاف میان سعادتمند و خلیل زاده، گفت: قویا این موضوع را تکذیب می‌کنم. به عنوان دبیر در جلسات هیات مدیره حضور دارم و هر جلسه درباره این موضوع بحث می‌شود. در جلسه قبل آقای سعادتمند درباره اقدامات انجام شده بحث کردند. تماما اعضای هیات مدیره را در بازگشت استراماچونی هم نظر می‌دانم؛ تلاش صادقانه هم این است که هر چه در توان دارند، برای جلب رضایت هوادار، داشته باشند. مطمئن باشید به زودی و به هر شکلی که بخواهید مشخص می‌شود سعادتمند و خلیل‌زاده مشکلی ندارند. ممکن است در یک مصاحبه مطبوعاتی کنار همدیگر صحبت کنند و امروز هم شاهد بودم که صادقانه تفاهم خوبی برقرار است. با این حال متاسفانه حواشی و موضوعات مختلفی مطرح می‌شود که بخشی حاصل تفکرات دیگران است.

 

بهمن نیکخو درباره استعفای احمد سعادتمند از سمت مدیرعاملی استقلال گفت: اصلا صحت ندارد و او با تمام توان کار می‌کند چون ما مشکلات زیادی داریم؛ از گذشته زیان انباشته روی باشگاه مانده و برای قراردادهای جدید هم تعهداتی داده شده است.

 

وی درباره قطع همکاری با کارگزار نیز توضیح داد: کارگزار در شرایطی به کمک باشگاه آمد و دست باشگاه را هم گرفت؛ بحث 100 میلیارد یا هر رقم دیگری که در قرارداد مطرح شده تا پایان فصل جزو تعهدات کارگزار است نه اینکه فورا این پول را واریز کند. ما در حال مذاکره هستیم و در جلسه هیات مدیره تماس گرفته شد و نظرات طرفین تبادل شد.

 

نیکخو مشاور عالی مدیرعامل استقلال درباره شرایط این تیم در رقابت‌های آسیایی در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: در حال حاضر آقای نامجومطلق بالای سر تیم است و به اعتقاد من او یک مربی باتجربه و توانمند است و سال ها برای باشگاه زحمت کشیده و بازی کرده است؛ او جزو مفاخر باشگاه است و چون صلاحیت‌های لازم از قبیل اشراف و احاطه لازم بر تیم را داشت، انتخاب شده و امیدوارم با کارنامه خوبی به ایران برگردند. او فعلا مربی است اما اینکه برای ادامه چه تصمیمی‌ می‌گیرد، مطمئن باشید که بهترین تصمیم اتخاذ می‌شود. سرمایه اصلی ما هواداران هستند و تلاش می‌کنیم این هدف محقق شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.