حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1707913/29 زمان: 18:02   1399/06/24 بازدید: 26,963

خیلی به من سخت گذشت

سکوت مقصر اول حذف رئال برابر سیتی شکست

بدون شک رافائل واران بیش از هر کسی مقصر شکست رئال از سیتی در بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و حذف از این رقابت ها بود.

ه گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید ماه گذشته و در شبی که از روزهای اوجش فاصله زیادی داشت، 2-1 به منچسترسیتی باخت و برای دومین سال متوالی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان حذف شد.

رافائل واران مدافع فرانسوی باتجربه رئال با دو اشتباه عجیب دقایق 9 و 70 خود باعث شد تا سیتی به دو گل برسد و تک گل کریم بنزما هم راه به جایی نبرد تا رئال یک شکست تلخ را تجربه کند.

 

 

 

 

واران که به ندرت در طول دوران فوتبالش چنین اشتباهات مهلکی را مرتکب شده،  پس از بازی بسیار ناراحت و غمگین بود.

 واران پس از بازی ناراحت و غمزده وارد رختکن شد و برای دقایقی با خود خلوت کرده بود و در سکوت محض حتی یارای نگاه کردن به هم تیمی هایش را هم نداشت. پس از دقایقی که او در این وضعیت قرار داشت، با بالا بردن دستش رو به هم تیمی هایش گفت:« من پاسخ خبرنگاران را می دهم چون مسئول اول این ناکامی هستم.»

 

 

 

 

واران در مصاحبه با بی این اسپورتس و با یادآوری دو اشتباه مهلکش در بازی با سیتی گفت:« با اشتباهات من بازی را به سیتی باختیم و من هم بلافاصله مسئولیت شکست را برعهده گرفتم. روزهای پس از بازی به من سخت گذشت ولی چاره ای نبود و باید آن اتفاقات را هضم می کردم . وقتی در بالاترین سطح فوتبال بازی می کنید، باید نگاه تان به آینده و رو به جلو باشد و ناکامی ها را پشت سر بگذارید.»

 

جانشینی راموس در آینده:« ما در زمین مکمل یکدیگر هستیم و خصوصیاتی داریم که یکدیگر را کامل می کنیم. سال‌هاست که در کنار هم بازی می‌کنیم و به خوبی از هم شناخت داریم.

 

 

 

 

برای آینده و پس از جدایی راموس، پیش‌بینی کردن اینکه اوضاع برایم چطور پیش خواهد رفت، سخت است. من هم در روش بازی خودم، رهبر تیم هستم. پیش از بازی با بازیکنان زیاد درباره تاکتیک‌ها و جاگیری‌ها صحبت می‌کنم. من و راموس روش رهبری خاص خود را داریم. برنامه‌ریزی برای آینده دشوار است. رئال مادرید باشگاه بسیار بزرگی است که بازیکنان فوق‌العاده‌ای هم دارد. چیزی که مهم است، این است که هر کسی نقش خود را در تیم ایفا کند.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.