حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1707916/42 زمان: 17:57   1399/06/24 بازدید: 5,888

پایان روزهای دوری زلاتان از میلان

مصدومیت زلاتان، مهاجم باتجربه میلان برطرف شده و او مشکلی برای همراهی این تیم ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه در روزهای پایانی فصل گذشته به نظر می رسید رالف رانکنیگ هدایت میلان را بر عهده می گیرد و زلاتان دیگر جایی در ترکیب این تیم ندارد، اما نتایج درخشان استفانو پیولی در نهایت موجب ماندن او در رختکن روسونری شد و همین اتفاق موجبات ادامه حضور زلاتان در ترکیب میلان را نیز فراهم کرد. زلاتان در نیم فصل دوم عملکرد خوبی از خود ارائه داد و سرمربی میلان نیز بارها به تمجید از قدرت رهبری و توانای های فنی او پرداخت.

 

 

زلاتان ابراهیموویچ امروز صبح در تمرین میلان به طور کامل شرکت کرد تا برای بازی روز پنجشنبه لیگ قهرمانان اروپا با شامروک روورز در لیگ اروپا آماده شود. این مهاجم 38 ساله طی چند روز گذشته به دلیل مصدومیت پای راست جدا از بقیه هم تیمی هایش کار می کرد، اما به نظر این مشکل مرتفع شده و زلاتان مورد خاصی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی روسونری ندارد.

 

زاتان در روزهای اخیر دیدارهای دوستانه میلان مقابل ویچنزا و برشا را از دست داده و بعید است در روزهای ابتدایی فصل در ترکیب ثابت قرار گیرد، اما مشکل مصدومیت او برطرف شده و استفانو پیولی احتمالا به مرور از او در ترکیب بهره خواهد برد. زلاتان که در تاریخ سوم اکتبر 39 ساله خواهد شد، به تازگی قرارداد جدیدی را تا پایان فصل با میلان امضا کرده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.