حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708034/34 زمان: 11:20   1399/06/25 بازدید: 6,647

ایران – ازبکستان؛ 17 مهر در تاشکند 

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه بازی های دوستانه تیم های ملی این قاره را آپدیت کرده است. 

 به گزارش "ورزش سه"، بر اساس اطلاعات بروز شده در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا 12 اکتبر برابر با 21 مهر امارات در جدال دوستانه ای میزبان ازبکستان خواهد بود. اماراتی ها به جز این بازی مسابقه دیگری را هم پیش بینی کرده اند. این بازی چهار روز زودتر به نسبت بازی با ازبکستان یعنی 8 اکتبر و در برابر کویت برگزار خواهد شد. این بازی دوستانه هم به میزبانی اماراتی ها برگزار می شود. 

و اما ژاپن هم برای انجام دو بازی دوستانه در هلند به توافق نهایی دست پیدا کرده است. 9 اکتبر برابر با 18 مهر چشم بادامی ها بازی با ساحل عاج را تجربه خواهند کرد. 13 اکتبر برابر با 22 مهر هم ژاپنی ها تجربه بازی در برابر کامرون را به دست خواهند آورد. 

 

مهدی خراطی – مدیر اجرایی تیم ملی چند روز پیش از برگزاری بازی دوستانه تیم ملی در برابر ازبکستان و تاجیکستان خبر داده بود. البته بازی تیم ملی در برابر ازبکستان ابتدا قرار بود شهریور ماه در تاشکند برگزار شود اما موکول کردن روزهای فیفا در شهریور ماه به ماه های مهر و آبان تاریخ این بازی را دستخوش تغییر کرد. بر اساس تازه ترین اعلام قرار است دیدار تیم ملی در برابر ازبکستان 17 مهر در تاشکند برگزار شود. ازبک ها بعد از این بازی باید راهی امارات شوند تا 21 مهر به مصاف تیم ملی این کشور بروند. 

 

تیم ملی در تلاش است یک بازی هم با تاجیک ها در مهر ماه برگزار کند. برنامه فدراسیون فوتبال از این قرار است که بعد از بازی های تیم ملی در مهر ماه از اواخر این ماه فصل جدید مسابقات لیگ برتر را شروع کند. مذاکرات برای نهایی کردن دیدار  ایران در برابر تاجیکستان ادامه داد و در صورتی که توافقی در این زمینه حاصل شود دیدار دوم تیم ملی 21 مهر برگزار خواهد شد. به واقع اینبار تیم ملی می خواهد از هر دو فیفا دی استفاده کند. بازی در برابر ازبکستان و تاجیکستان در ماه مهر؛ روی این دو بازی دوستانه اسکوچیچ تایید فراوانی دارد که تا به امروز بازی با ازبکستان نهایی شده است. او بعد از حضور در راس کادر فنی تیم ملی تا به امروز اردویی را برگزار نکرده است و این به خاطر شیوع ویروس کرونا بوده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.