حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708080/29 زمان: 15:10   1399/06/25 بازدید: 35,505

ادعای ال چیرینگیتو

قول شفاهی ستاره پی اس جی به رئال مادرید

کیلیان امباپه تابستان بعد و در صورت گرفتن مجوز جدایی از پی اس جی راهی رئال مادرید خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، دو روز پیش بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کیلیان امباپه ستاره 21 ساله پی اس جی درخواست جدایی از این باشگاه را داده است. این ادعایی بود که نشریه تایمز مطرح کرد و به سرعت نیز در میان رسانه های ورزشی اروپا بازتاب پیدا کرد.

طبق این گزارش، اخیرا امباپه به همراه وکلایش با ناصر الخلیفی مدیر پی اس جی ملاقات داشته و به وی گفته است که فصل 21-2020 آخرین فصلی است که او برای باشگاه بازی خواهد کرد. امباپه تاکید کرده است که قصد تمدید قرارداد ندارد و از الخلیفی خواسته تا تابستان بعد مانع جدایی اش نشود و مسیر برای جدایی اش را هموار کند.

تایمز نوشته بود که رئال بیش از تیم های انگلیسی و بارسلونا شانس جذب امباپه را دارد.

 

 

 

 

شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو، جوزپ پِدرِرول ادعا کرد که کیلیان امباپه به فلورنتینو پرز رئیس رئال قول داده است که فصل بعد و در صورتی که الخلیفی به وی مجوز جدایی بدهد، راهی رئال خواهد شد.

امباپه سال 2017 نیز تا یکقدمی رئال رفت ولی باشگاه مادریدی حاضر نشد 14 میلیون یورو دستمزد درخواستی او را قبول کند. 4 سال بعد اما ستاره فرانسوی همه چیز را برای تحقق رویای بازی در رئال مهیا می بیند و انتظار دارد که مدیر پی اس جی هم به وی بدون هیچ مشکلی مجوز جدایی بدهد.

 

 

 

 

حضور زین الدین زیدان و دیگر فرانسوی های رئال و نیز اعتبار رئال به عنوان تیمی همیشه مدعی قهرمانی چمپیونزلیگ و مهمتر از همه، علاقه خود او به این باشگاه از کودکی باعث شده تا او رئال را گزینه اول خود در صورت جدایی از پی اس جی قرار دهد.

رئال مادرید نیز که تابستان امسال هیچ بازیکنی جذب نکرده، خوشبین است که تابستان بعد با پیشنهادی بین 120 تا 150 میلیون یورو، امباپه را به خدمت بگیرد. پرز روی قول امباپه و توافق شفاهی این بازیکن، حساب ویژه ای باز کرده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.