حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708269/44 زمان: 12:34   1399/06/26 بازدید: 1,844

احتمال بالای برگزاری جهانی بزرگسالان در صربستان

مسابقات جهانی کشتی امیدها 2020 لغو شد

اتحادیه جهانی رسما از لغو مسابقات زیر 23 سال کشتی آزاد و فرنگی جهان خبر داد. 

به گزارش "ورزش سه"، سایت اتحادیه جهانی کشتی در خبری اعلام کرد که با موافقیت کمیته اجرایی، رقابت های جهانی زیر 23 سال جهان (امیدها) در سال 2020 میلادی برگزار نخواهد شد.


این رقابت ها قرار بود از سوم لغایت ۹ آذر سال جاری به میزبانی فنلاند برگزار شود که حالا مثل دیگر رویدادهای سال جاری لغو شده است. 


این کمیته همچنین تصمیم گرفت تا تمامی مسابقات بین المللی که برای ماه های نوامبر و دسامبر در تقویم رسمی اتحادیه ثبت شده اند کماکان به قوت خود باقی باشند، اگرچه میزبانان به منظور حفظ سلامتی کلیه شرکت کنندگان، موظف به رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی هستند.


در این جلسه هیچ تصمیمی درخصوص برگزاری یا لغو مسابقات جهانی جوانان و بزرگسالان اتخاذ نشده است؛ اگرچه دیروز مامیاشویلی، رییس فدراسیون کشتی روسیه و نایب رییس اتحادیه جهانی از موافقت برای برگزاری مسابقات جهانی بزرگسالان در صربستان خبر داده بود. 


اتحادیه جهانی پیشتر از برگزاری رقابت های جهانی جوانان و بزرگسالان در نیمه دوم آذرماه سال جاری و به میزبانی شهر بلگراد کشور صربستان خبر داده بود و گمانه زنی ها از تمایل اتحادیه جهانی به برگزاری این رقابت ها حکایت دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.