حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708297/55 زمان: 13:44   1399/06/26 بازدید: 4,576

نوازی: امکانات خوبی برای ریکاوری وجود ندارد

مربی تیم شهر خودرو گفت تیمش نسبت به بازی گذشته شناخت بیشتری را از رقیب خود پیدا کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، محمد نوازی مربی شهرخودرو در نشست خبری پیش از دیدار با شباب الاهلی در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا گفت: شروع خوبی در مسابقه اول داشتیم ولی در نیمه دوم بر اثر یک اشتباه گل خوردیم؛ ما در بازی اول شناخت کافی از تیم نداشتیم اما برای این بازی شناخت بهتری داریم و می توانیم بهتر کار کنیم. البته فاصله بازی ها خیلی کم است و شاید این موضوع روی بدن بازیکنان تاثیر بگذارد.

وی افزود: شاید هتل ما خوب باشد اما امکانات آن خوب نیست؛ از نظر ریکاوری این موضوع روی تیم ما تاثیر گذار است. شاید خیلی ها از وضعیت درونی تیم ما خبر نداشته باشند. ما در این مسابقات مثل تیم های دیگر بازیکنان جدیدمان را در اختیار نداریم اما بازیکنان خوبی داریم که در این بازی قطعا فوتبال بهتری ارائه خواهیم کرد.

 

نوازی درباره شرایط حریف فردای شهر خودرو گفت: حریف ما هم تیم خوبی است و فوتبال را خوب انجام می دهد اما مطمئنا ما تلاش خواهیم کرد در این مسابقه عملکرد بهتری داشته باشم.

 

مربی تیم شهر خودرو از عملکرد تیمش در بازی گذشته دفاع کرد و گفت: ما در بازی گذشته از نیمه زمین کارمان را آغاز می کردیم اما چون نسبت به حریف اصلا شناخت نداشتیم و کارمان سخت شده بود؛ اما بازی قبل شناخت ما را بیشتر کرد و فردا در زمین خواهید دید که تیم‌مان با شرایط بهتری وارد بازی خواهد شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.