حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708326/41 زمان: 15:40   1399/06/26 بازدید: 21,612

مسلمان امیدوار به بازگشت با نویدکیا (عکس)

علیرغم شکست سپاهان برابر النصر، شاهد یک بازی روان از سوی این تیم به خصوص در نیمه دوم بودیم.

به گزارش "ورزش سه"، مسلمان که بعد از مدت ها نیمکت نشینی دیشب از ابتدا به میدان رفته بود، انگیزه های فراوانی داشت تا نشان دهد هنوز هم می‌تواند بازیکن تاثیرگذار و مهمی باشد. به خصوص این که سبک بازی سپاهان با قلعه نویی و نویدکیا تفاوت های فراوانی پیدا کرده و مسلمان می‌تواند امیدوار به این موضوع باشد که دوباره نقشی محوری در تیم پیدا کند.

 


شب گذشته مسلمان اگر چه نتوانست مانع شکست تیمش شود، ولی عملکرد قابل قبولی داشت و در فاز تهاجمی چندین بار با پاس های عمقی و رو به جلوی خود موقعیت های خوبی برای هم تیمی های خود ساخت. اوج کار او زمانی بود که با یک پاس عمقی، محبی را در موقعیت تک به تک قرار داد که مهاجمین سپاهان همانند سایر موقعیت ها از آن بهره‌ای نبردند.

 

در این صحنه مسلمان با یک تکل به موقع، دخالت خوبی در فاز دفاعی داشت و موقعیت حمله را از بازیکنان النصر گرفت.


یکی دیگر از نقاط عطف نمایش مسلمان در بازی شب گذشته، تکل به موقع و دیدنی او روی پای مهاجم النصر دقیقا روی خط محوطه جریمه سپاهان بود؛ موقعیت خطرناکی بود که می‌رفت کار دست سپاهان بدهد، ولی با تکل به موقعیت مسلمان مالکیت توپ در اختیار طلایی پوشان اصفهانی قرار گرفت و آنها برنامه ریزی برای حمله را آغاز کردند.

 


با این که مسلمان فاصله زیادی تا همان مهندس معروف شدن دارد اما تلاش او از تکل زدن و دویدن های بی امانش تا پاس های عمقیش بیانگر این مسئله است که  حالا با سرمبیگری نویدکیا میتواند به روز های روشن خود امیدوار باشد.

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.