حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708327/29 زمان: 15:51   1399/06/26 بازدید: 29,767

گزارش مارکا

توافق نهایی رئال و تاتنهام برای انتقال گرت بیل

گرت بیل پس از هفت سال بازی در رئال به باشگاه سابقش باز خواهد گشت.

به گزارش "ورزش سه"، سرانجام دوران حضور گرت بیل در رئال به اتمام رسید. ستاره ای که تا 2018 روند بسیار خوبی در رئال داشت و مهاجمی کاملا تعیین کننده بود، در دو سال اخیر به شدت دچار افت شد و با بازگشت زیدان در ماه مارس 2019 دیگر نتوانست به روزهای اوجش بازگردد.

او در 12 بازی انتهای فصل رئال تنها 100 دقیقه به میدان رفت و به خوبی می دانست که فصل پیش رو جایی در ایده های مرد فرانسوی نخواهد داشت.

 

 

 

 

بیل که حاضر بود دو سال دیگر هم در رئال بماند و فقط تمرین کند تا 17 میلیون یورو دستمزد بگیرد، با توصیه اطرافیانش تغییر عقیده داد و اکنون در یک قدمی بازگشت به تاتنهام قرار دارد.

 

ابتدا خبر از انتقال بیل به منچستریونایتد بود ولی بیل به ایجنتش جاناتان بارنت اعلام کرد که در لیگ برتر تنها برای تاتنهام بازی خواهد کرد. حتی روز گذشته بارنت تایید کرد که مذاکرات با تاتنهام به خوبی پیش می رود ولی توافق قطعی نشده است.

دقایقی پیش مارکا ادعا کرد که رئال و تاتنهام بر سر انتقال قرضی بیل و یک ساله به توافق رسیده اند و باشگاه انگلیسی حاضر شده تمامی دستمزد فصل 21-2020 بیل را پرداخت می کند و در عوض تنها بر اساس تعداد بازی های بیل در فصل پیش رو و نیز موفقیت های باشگاه در طول فصل، مبلغی به حساب رئال واریز خواهد شد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.