حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708374/41 زمان: 20:08   1399/06/26 بازدید: 15,727

تبعات حواشی تمام نشدنی در باشگاه اصفهانی؛

ذوب‌آهن با تغییرات یزدی‌زاده زیر و رو شد

چهار عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن با تصمیم یزدی زاده مدیرعامل کارخانه جای خودشان را به نفرات دیگری دادند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه ذوب آهن در شرایطی رحمان رضایی را به عنوان سرمربی خود اعلام کرد که بلافاصله مجتبی فریدونی یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه از سمت خود استعفا داد و چند روز بعد تر هم حسین ابراهیمی در حالی با ذوب آهن قرارداد امضا کرد که سرمربی تیم از این قرارداد استقبال نکرد و باعث عصبانیت او شد.


طی روزهای اخیر حرف و حدیث های زیادی در مورد برخی اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن مطرح می شد و شرایط طوری شده بود که گاهی اوقات انتقادات به حالت طنز از سوی نزدیکان باشگاه مطرح می شد.


حالا و در پی این اتفاقات، روابط عمومى باشگاه ذوب آهن اصفهان در اطلاعیه اى از تغییر اعضای هیئت مدیره باشگاه خبر داده است. در این اطلاهیه اینطور آمده است:« عصر امروز جلسه راهبردی در راستای انسجام هرچه بیشتر در باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن و استفاده از پتانسیل های بومی و ورزشی اصفهان با حضور " منصور یزدی زاده" مدیرعامل محترم شرکت سهامی ذوب آهن در محل ستاد باشگاه برگزار گردید.


*در پایان این جلسه که پیرامون شرایط کنونى و برنامه ریزى هاى آتى باشگاه ذوب آهن و بویژه پیرامون آینده تیم فوتبال بزرگسالان و حضور مقتدرانه این تیم در لیگ برتر فصل پیش رو، بحث و بررسى انجام گرفت،ضمن تقدیر و تشکر و همچنین آرزوى موفقیت براى آقایان " محمدعلی عباسی" ، احمد جمشیدی" ، " مجتبی فریدونی" و " رضا محمد کاظمی" که در هیات مدیره باشگاه ذوب آهن فعالیت و تلاش کرده اند، آقایان"مهدى بهرامى" ، " جواد محمدی" ، "محمدرضا کربکندی" ،" روح الله فاضل پور" و آقای " فرشاد دادفر" بعنوان اعضای هیات مدیره باشگاه انتصاب و معرفی گردیدند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.