حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708935/42 زمان: 22:57   1399/06/29 بازدید: 22,527

یونایتد 1 - 3 پالاس؛ این تیم خواب قهرمانی ببیند!

پالاس در دیداری تماشایی موفق شد در اولدترافورد 1-3 یونایتد را مغلوب کند.

به گزارش "ورزش سه"، یونایتد در اولین بازی فصل نمایشی دور از انتظار داشت و در شبی که قادر به خلق موقعیت چندانی روی دروازه پالاس نبود، 1-3 مغلوب این تیم شد و فصل را با شکستی غیرمنتظره آغاز کرد.

 

بر خلاف انتظار این پالاس بود که بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه هفت نیز به گل اول دست یافت. ارسال زمینی شلوپ از سمت چپ به تاوسند رسید و او با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق شد دروازه داوید دخیا را باز کند.

 

 

 

در دقیقه 19 پل پوگبا فرصت خوبی برای به ثمر رساندن گل تساوی یونایتد داشت، اما ضربه او در حال ورود به گوشه دروازه با عکس العمل گایتا همراه شد. دقایقی بعد این بار اسکات مک تومینای با تغییر مسیر از سمت چپ می توانست دروازه پالاس را باز کند، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

در لحظات پایانی نیمه اول بود که آیو با گذر از سد مک تومینای تا آستانه زدن گل دوم پالاس نیز پیش رفت، اما ضربه او با مهار درخشان داوید دخیا همراه شد و در نهایت نیمه نخست با برتری 0-1 پالاس به اتمام رسید.

 

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. در دقیقه 60 و روی ارسال منساه یونایتد می توانست توسط گرینوود به گل برسد، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 72 پالاس به گل دوم رسید. این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد که داوید دخیا ابتدا ضربه آیو را مهار کرد. اما جلو آمدن این دروازه بان باعث شد داور حکم به تکرار ضربه بدهد و این بار ویلفرد زاها با ضربه ای دقیق دروازه یونایتد را باز کرد.

 

 

 

اما در دقیقه 78 یونایتد یکی از گل های دریافتی را جبران کرد. روی اشتباه عجیب مدافعان پالاس و قطع توپ غلط، دنی فن دبیک در سمت راست محوطه صاحب موقعیت شده و با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.

 

 

اما در دقیقه 83 پالاس بود که باز هم به گل رسید. زاها با چرخشی دیدنی از سد لیندلوف گذشت و با ضربه ای زمینی و دقیق از درون محوطه موفق به باز کردن دروازه داوید دخیا شد.

 

در ادامه حملات جسته گریخته یونایتد برای جبران نتیجه ای نداشت و شاگردان اوله گونار سولسشر با ارائه نمایشی انتقادآمیز در اولین هفته با نتیجه 1-3 برابر پالاس شکست خوردند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.