حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708962/30 زمان: 01:25   1399/06/30 بازدید: 11,076

آرسنال 2-1 وستهام: دومین پیروزی توپچی‌ها

آرسنال در دومین دیدارش در رقابت‌های این فصل لیگ برتر مقابل وستهام به برتری 2-1 رسید.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان میکل آرتتا که در هفته اول فولام را شکست داده بودند، در دیدار امشب مقابل وستهام کار دشوارتری داشتند اما در نهایت با گل های الکساندر لاکازت و ادی انکتیا به پیروزی رسیدند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقیقه 5، این وستهام بود که روی یک ضربه کرنر صاحب موقعیت شد اما جاگیری خوب برند لنو، مانع از گلزنی آنجلو اوگبونا شد.

در ادامه آرسنالی ها تا اندازه ای ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در دقیقه 15 این وستهام بود که می‌توانست صاحب یک ضربه پنالتی شود ولی داور برخورد گابریل با بوون را پنالتی تشخیص نداد.

برتری آرسنالی ها ادامه پیدا کرد و سرانجام در دقیقه 25 این تیم به گل رسید. روی یک حرکت از سمت چپ بود که ارسال پی‌یر امریک اوبامیانگ در مقابل دروازه به الکساندر لاکازت رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد.

 

 

البته به نظر می رسید که شروع حرکت آرسنالی ها روی گل در موقعیت آفساید اتفاق افتاده اما داور بعد از مشورت با VAR، گل را پذیرفت.

بعد ازاین گل هم آرسنال تیم برتر میدان ماند و در دقیقه 30، ساکا می توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. بازی با همین روند ادامه داشت و در حالی که به نظر می رسید نیمه اول با برتری یک گله توپچی ها به پایان خواهد رسید، وستهام در دقیقه 45 به گل تساوی دست پیدا کرد. حرکت فردریکس از سمت راست و ارسال عرضی او از مقابل مدافعان آرسنال گذشت و با ضربه میکل آنتونیو تبدیل به گل شد تا این نیمه با تساوی 1-1 به پایان برسد.

 

 

نیمه دوم را آرسنال بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که خیلی زود بار دیگر پیش بیفتند اما حضور به موقع دیوپ، مانع گلزنی ساکا شد. 6 دقیقه بعد نوبت وستهام بود که تا آستانه زدن گل دوم پیش برود اما آنتونیو نتوانست ارسال خطرناک ماسوآکو را تبدیل به گل کند و این لنو بود که دروازه آرسنال را نجات داد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه 67، چیزی نمانده بود که میکل آنتونیو گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند اما ضربه سر او به تیر دروازه برخورد کرد.

حملات دو تیم ادامه پیدا کرد و در حالی که به نظر می رسید بازی در نهایت با تساوی به پایان خواهد رسید، این آرسنالی ها بودند که در دقیقه 85 به گل دوم رسیدند. پاس در عمق عالی ساکا را سبایوس در دهانه دروازه به انکتیا رساند و او هم با یک ضربه ساده، دروازه خالی وستهام را باز کرد.

 

 

تلاش بازیکنان میهمان برای زدن گل تساوی ثمری نداشت و البته  در وقت های تلف شده این آرسنالی ها بودند که موقعیت های بهتری داشتند ولی در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 2-1 آرسنال به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.