حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709005/50 زمان: 11:42   1399/06/30 بازدید: 55,509

زاها-یونایتد؛ شایعه‌ای که همه چیز را نابود کرد

اظهارنظر جنجالی اِورا درباره یک رابطه پرحاشیه

شبکه اسکای بابت صحبتهای پاتریس اورا در این شبکه درباره ویلفرید زاها ستاره کریستال پالاس و دختر دیوید مویس سرمربی وستهام، رسماً عذرخواهی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از شروع دیدار دیشب منچستریونایتد و کریستال پالاس در لیگ برتر انگلیس، پاتریس اورا که به عنوان کارشناس در شبکه اسکای حاضر شده بود صحبتهایی درباره ویلفرید زاها ستاره کریستال پالاس مطرح کرد که بسیار جنجالی شد و شبکه اسکای را مجبور کرد در این باره یک عذرخواهی رسمی منتشر کند.

 

 

پاتریس اورا که پیش از شروع دیدار یونایتد و پالاس در این شبکه حاضر شده بود در صحبتهایش به شایعه‌ای اشاره کرد درباره اینکه زاها زمانی که بازیکن یونایتد بوده با دختر دیوید مویس سرمربی فعلی وستهام رابطه داشته.

 

اورا در برنامه شبکه اسکای گفت: " یادم هست که زاها بازیکن خیلی پرشوری بود ولی بعد با دختر دیوید مویس رابطه داشت که نمی دانم شایعه است یا واقعیت".

 

 

کلی کیتس مجری شبکه اسکای در همان برنامه بلافاصله به حرف اورا واکنش نشان داد و گفت: " ما پس‌زمینه این اداستان را نمی دانیم و فکر کنم بهتر باشد فعلاً به آن نپردازیم".

 

زاها در سال 2013 بازیکن منچستریونایتد بود و یکی از استعدادهای آینده دار این تیم به حساب می آمد ولی شایعاتی که درباره ارتباط او با دختر مربی اش دیوید مویس مطرح شد در واقع آینده او را ویران کرد و باعث خروجش شد. زاها در اولین فصل حضورش در منچستریونایتد که تحت هدایت دیوید مویس بود تنها چهار دقیقه به میدان رفت و به تیم سابقش کریستال پالاس برگشت.

 

 

پاتریس اورا در برنامه دیشب مدعی بود این شایعه که زاها با دختر دیوید مویس رابطه داشته تاثیر مستقیمی بر آینده او در یونایتد داشته و مهمترین عاملی بوده که او را از این تیم جدا کرده است.

 

پاتریس اورا در ادامه صحبتهای خود درباره این ماجرا گفت: " چون یادم هست در دوران پیش فصل زاها در تمام بازی‌های ما به میدان می‌رفت ولی بعد ناگهان این خبر مطرح شد و از آن لحظه به بعد دیگر هیچ خبری از زاها در ترکیب ما نبود. اگر زاها می‌توانست در یونایتد بماند می‌توانست یکی از بازیکنان بزرگ تیم باشد".

 

 

ویلفرید زاها در بازی دیشب مقابل منچستریونایتد ثابت کرد ستاره ای بزرگتر از آن است که بازیکن کریستال پالاس باشد. او زهر خود را به تیم سابقش ریخت، دو بار دروازه شیاطین سرخ و شاگردان سولسشر را باز کرد تا پیش بینی پاتریس اورا رنگ واقعیت بگیرد که زاها اگر در یونایتد مانده بود امروز بدون تردید یکی از ستونهای اصلی شیاطین سرخ می بود.

 

بعد از پایان بازی و پیروزی 3-1 کریستال پالاس مقابل منچستریونایتد که اتفاقاً با دو بار گلزنی ویلفرید زاها بدست آمد کلی کیتس مجری برنامه از طرف شبکه اسکای یک عذرخواهی رسمی انجام داد و بابت حرفهای پاتریس اورا عذرخواهی کرد.

 

 

مجری شبکه اسکای گفت: " باید درباره صحبتهایی که کمی قبلتر در این برنامه شد مبنی بر اینکه شاید رابطه‌ای بین ویلفرید زاها و دختر دیوید مویس بوده، توضیحاتی ارائه کنیم. ما این را می‌دانیم که زاها هرگز با دختر دیوید مویس ملاقات نکرده و ادعایی که پاتریس اورا مطرح کرد غلط است. اگر به کسی توهین شده ما همینجا عذرخواهی می کنیم".

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.