حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709029/50 زمان: 12:45   1399/06/30 بازدید: 20,768

ارلینگ هالند؛ به سرعت برق و باد (عکس)

سرعت خارق العاده ارلینگ هالند روی یک ضدحمله که به گلزنی او در مقابل مونشن گلادباخ منجر شد مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، بوروسیا دورتموند در اولین بازی فصل جدید بوندس لیگا موفق شد مونشن گلادباخ را 3-0 شکست دهد. ارلینگ هالند مهاجم نروژی ستاره اصلی دورتموند در این بازی بود که دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند. اما سرعت خارق العاده او در یکی از این گلها که روی یک ضدحمله و با همکاری جیدون سانچو به گل تبدیل شد مورد توجه قرار گرفته است.

 

 

زوج جیدون سانچو و ارلینگ هالند از زمان پیوستن مهاجم نروژی به دورتموند یکی از زهردارترین زوجهای تهاجمی اروپا بوده اند. هالند که تا پیش از بازی دیروز رد 20 بازی برای دورتموند 18 گل به ثمر رسانده بود دیشب بار دیگر نشان داد که چرا از او به عنوان یکی از بهترین مهاجمین حال حاضر دنیا یاد می‌شود.

 

 

اما گل مورد اشاره دومین گل هالند برای دورتموند بود که نقطه اشاره آن یک کرنر گلادباخ بود که به هدر رفت. جیدون سانچو در حاشیه محوطه جریمه خودی توپ را بدست آورد و با سرعت خارق العاده اش یک ضدحمله را آغاز کرد. اما هالند هم در لحظات بعدی نشان داد که تنها به خاطر قدرت بدنی بالا معروف نیست. او با سرعتی خارق العاده توانست پا به پای سانچو حرکت کرده و خود را به محوطه جریمه گلادباخ برساند. پاس زیبای سانچو توپ را به هالند رساند تا او به راحتی گل سوم تیمش و گل دوم خودش را به ثمر برساند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.