حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709047/41 زمان: 14:08   1399/06/30 بازدید: 7,244

بازیکنان ما تحمل چنین فشاری را دارند؛

توتونی: بردن العین آخرین شانس سپاهان خواهد بود

مربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید کادر فنی طلایی پوشان طی روزهای اخیر بیشتر روی مسائل روانی بازیکنان تیم کار کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی توتونی مربی تیم فوتبال سپاهان و دستیار محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار طلایی پوشان برابر العین امارات در نشست خبری حاضر شد و درباره بازی روز آینده اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد و گفت: بازی با العین بازی بسیار مهمی است. آخرین شانس های ما برای صعود به مرحله بعد به شمار می رود.


 او سپس با تمجید از العین بیان کرد: ما در دو بازی گذشته تیم العین را دیده ایم و این تیم را تیم شایسته ای می دانیم. العین یکی از تیم های با کیفیت غرب آسیا است. اما با نهایت احترام به دنبال کسب سه امتیاز هستیم؛ چون اگر این اتفاق نیفتد، دیگر صعودی در کار نخواهد بود. بنابراین اهمیت بازی کاملا برای ما مشخص است و نهایت تلاشمان این است که سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم.


توتونی در پاسخ به این سوال که سپاهان چطور پس از دو باخت پیاپی و فشاری زیادی که تحمل می کند، آماده بازی برابر العین می شود، عنوان کرد: وقتی به عنوان بازیکن یا مربی وارد جام باشگاه های آسیا می شوید، باید طاقت تحمل چنین فشارهایی را هم داشته باشید. این ها چیزهای تازه ای نیست. به هر حال هم بازیکنان ما بازیکنان باتجربه ای هستند و هم کادر فنی تیم فشار را می فهممد و می داند چطور با آن مواجه شود. بعد از دو بازی خوبی که بچه های ما انجام دادند و شایسته بیشتر از چیزی بودند که رقم خورد، طبیعتا روی مسائل ذهنی آنها تاثیراتی گذاشته است ولی ما می دانیم که باید در مورد بازی های اینده فکر کنیم و از گذشته برای رقم زدن آینده بهتر استفاده کنیم.


سوال بعدی از توتونی در رابطه با سرمایش ورزشگاه و تکنولوژی آن بود و مربی سپاهان در واکنش به این سوال گفت: شرایط بسیار خوبی است. من تبریک می گویم به باشگاه السد و فدراسیون فوتبال قطر.
از توتونی در رابطه با پیروزی احتمالی السد برابر النصر پرسیده شد، که اگر این اتفاق رخ دهد، سپاهان دیگر شانسی برای صعود نخواهد داشت. مربی سپاهان درباره این موضوع گفت: بله این را می دانیم ولی انسان به امید زنده است. ما امیدواریم اتفاقات طوری رقم بخورد که هنوز شانسی برای صعود داشته باشیم.


از توتونی در رابطه با کیفیت الغسانی مهاجم عمانی سپاهان پرسیده شد و او در واکنش به این سوال افزود: من قبلا هم به این سوال پاسخ داده ام. آقای الغسانی بازیکن با کیفیتی است و سال آینده هم با تیم ما قرارداد دارد و در تیم ما خواهد بود. این بازیکن جای پیشرفت خیلی بیشتری دارد و ما سعی داریم که او به این در این زمینه کمک کنیم؛ البته که انتظار داریم او هم به ما و باشگاه کمک کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.