حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709077/29 زمان: 17:23   1399/06/30 بازدید: 13,645

ساوتهمپتون 2-5 تاتنهام

پوکر سون و کین در پیروزی پرگل تاتنهام (عکس)

تاتنهام در دیداری که ابتدا عقب افتاده بود، به لطف درخشش استثنایی سون و هری کین توانست در زمین ساوتهمپتون 2-5 به برتری دست پیدا کند.

به گزارش "ورزش سه"، ساوتهمتون از هفته دوم لیگ برتر در زمین خود میزبان تاتنهام بود. هر دو تیم بازی نخست خود را با یک گل باخته بودند. ساوتهمپتون به پالاس و تاتنهام نیز به اورتون باخته بود.

 

 

 

 

دقیقه دو بازی هری کین توانست تاتنهام را پیش بیندازند اما گل به دلیل آفساید با دخالت وی ای آر مردود اعلام شد.

 

 

 

 

دقیقه 16 دنی اینگز ساوتهمپتون را پیش انداخت اما این گل هم به دلیل خطای هند اینگز مردود اعلام شد.

دقیقه 26 هری کین یک بار دیگر گلزنی کرد ولی بازهم با دخالت وی ای آر گل آفساید شد و کین همچنان ناکام در گلزنی باقی ماند.

 

 

 

 

دقیقه 32 بالاخره میزبان به گل رسید. ارسال یک پاس عمقی در گوشه راست محوطه جریمه برای اینگز با ضربه تمام کننده او به زاویه مخالف همراه شد تا ساوتهمپتون 1-0 پیش بیفتد.

 

 

 

 

 

نیمه اول در حال اتمام بود که تاتنهام توسط سون به گل تساوی دست یافت.

دقیقه 45 + 2  هری کین از سمت چپ پاسی عرضی برای سون فرستاد و او با سرعت خود را به توپ رساند و در حالی که زاویه خیلی خوبی هم پیش روی او نبود توانست با شوتی دقیق توپ را به کنج مخالف دروازه بفرستد.

 

 

 

 

دو دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود که سون دبل کرد. بازهم هری کین بود که با یک پاس عمقی زمین و کوتاه، سون را با گلر تک به تک کرد و او هم با یک شوت پای چپ گل دوم تاتنهام را به ثمر رساند.

 

 

 

 

 

دقیقه 64 بازهم هری کین پاس داد و سون گل زد. این بار او یک پاس قطری بلند را برای سون فرستاد تا ستاره کره ای در مصاف تک به تک گلزنی کرده و هت تریک خود را کامل کند.

 

 

 

 

 

 دقیقه 73 هری کین از سمت راست توپی دیگر را برای سون ارسال کرد تا او در یک تک بهخ تک دیگر با پای چپ دروازه میزبان نگون بخت را برای چهارمین بار باز کند.

 

 

 

 

دقیقه 81 نوبت به کین رسید تا بالاخره گلزنی کند. شوت اریک لاملا با دخالت گلر به تیر خورد و روی ریبان کین دروازه خالی را باز کرد تا حساب کرد 1-5 شود.

 

دقیقه 88 بازی برخورد توپ به دست دوهرتی مدافع تاتنهام با دخالت وی ای آر پنالتی اعلام شد تا دنی اینگز دو دقیقه بعد برای دومین بار گلزنی کرده و فاصله را به سه گل گل کاهش دهد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.