حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709094/42 زمان: 18:25   1399/06/30 بازدید: 9,235

هری کین: چشم بسته به سون هیونگ مین پاس دادم!

هری کین، ستاره انگلیسی تاتنهام مدعی شد به سون هیونگ مین افتخار می کند.


به گزارش "ورزش سه"، امروز ستاره های هجومی تاتنهام نمایشی تاریخی داشتند و سون هیونگ مین موفق شد با 4 پاس گل هری کین 4 بار دروازه ساوهمپتون را باز کند. خود هری کین نیز در دقایق پایانی یک بار موفق به گلزنی شد و حالا او در مصاحبه ای خبر از هماهنگی بالا و چشم بسته با ستاره کره ای تاتنهام داد.

 

 

هری کین گفت: "ما قبل از بازی صحبت کردیم و می دانستیم که فضای خالی پشت مدافعان حریف وجود دارد و با سون در این باره مشورت کرده بودیم کردیم. در هنگام ارسال یکی از پاس ها من واقعا حتی نگاه هم نکردم و می دانستم که او از پشت سر حرکت خواهد کرد. من به خاطر اولین هت تریک سون هیونگ مین و همچنین به ثمر رساندن چهار گل به او افتخار می کنم.

 

خریدهای جدید؟ انتقال سرجیو رگیلون و گرت بیل به تاتنهام برای ما عالی است. ما بازی هایی زیادی و یک برنامه شلوغ برای چند ماه آینده پیش رو داریم و به کل تیم نیاز خواهیم داشت. همه می دانند گرت بیل در زمین گلزنی و ارسال پاس گل چقدر خوب است.

 

رقابت خوبی در بخش هجومی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی وجود خواهد داشت و من مطمئن هستم که گرت بیل از بازی کردن برای تاتنهام بسیار خوشحال خواهد شد. امیدوارم که در خیلی از بازی ها بتوانیم 5 باز به گل برسیم و به روند کسب پیروزی ادامه دهیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.