حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709181/41 زمان: 00:18   1399/06/31 بازدید: 63,110

تفاوت معنادار آمار استقلال در نیمه اول و دوم ! (عکس) 

مجید نامجومطلق عملکرد بسیار خوبی در نیمه مربیان داشت و توانست تیمش را به خوبی مهیای نیمه دوم بازی برابر الشرطه کند.

به گزارش "ورزش سه"، مالکیت توپ در پایان نیمه اول 66 به 34 کفه ترازو را به سود استقلال نشان می داد و تعداد پاس ها هم 274 پاس از سوی استقلال در مقابل 160 پاس از سوی نماینده فوتبال عراق بود؛ اما الشرطه برتری محسوسی در 45 دقیقه اول ایجاد کرد و با یک گل پیروز به رختکن رفت.


در نیمه دوم هم آمار بازی از حیث مالکیت توپ و تعداد پاس ها تفاوتی نداشت؛ استقلال باز هم مالکیت 66 درصدی را حفظ کرد و تعداد پاس هایش را به 577 در مقابل 277 رساند ولی اینبار شرایط خیلی متفاوت بود.

 

 

تفاوت معنادار در ایجاد شانس گلزنی و شوت به دروازه 
استقلال در نیمه اول فقط یکبار به دروازه شوت زده بود که آن هم در چارچوب نبود ولی نماینده عراق 9 ضربه به دروازه ثبت کرد با سه شوت در قاب دروازه حسینی. در نیمه دوم اما آمار استقلال به یازده شوت در قاب دروازه رسید که 4 تای آنها در چارچوب بود و فقط یک ضربه به شانس های نماینده فوتبال عراق اضافه شده بود.

 

 

 

 

حضور علی کریمی و ..
بی شک یکی از مهم ترین تغییرات استقلال در نیمه دوم، حضور علی کریمی بود که بازیکنی بسیار هوشمند در میانه میدان به شمار می رود و با پاس های طلایی خود، فضای زیادی به مهاجمین برای پیش روی تقدیم می کند ولی حضور این بازیکن را نمی توان تنها دلیل بهتر شدن استقلال دانست و باید به عملکرد هافبک مهارناشدنی دهه 60 استقلال و توصیه‌های او هم برای بازگشت آبی پوشان به تورنمنت و همچنین شرایط بدنی بهتر بازیکنان استقلال نسبت به الشرطه اشاره کرد؛ این البته بحثی است که می‌تواند موضوع برنامه های کارشناسی در روزهای آتی باشد. اینکه استقلال در نیمه اول چه تغییری با استقلال در نیمه دوم پیدا کرده بود و چه عواملی باعث این برتری محسوس شد؟

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.