حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709370/41 زمان: 21:22   1399/06/31 بازدید: 26,144

تشکر می‌کنیم که AFC به اشتباهش اعتراف کرد؛ 

الرکراکی: پرسپولیس اولین فینال ما بود 

سرمربی تیم فوتبال الدحیل می گوید برخی بازیکنان خود نظیر بوضیاف و ادمیلسون را تعویض کرده تا آنها را برای بازی بعدی حفظ کرده باشد.

به گزارش "ورزش سه"، ولید رکراکی، سرمربی الدحیل قطر در نشست خبری پایان بازی با پرسپولیس که با پیروزی یک بر صفر تیمش روی ضربه پنالتی معز علی همراه شد، گفت: می‌دانستیم که مقابل تیم بسیار پر قدرتی قرار می‌گیریم. این اولین فینال ما بود که باید می‌بردیم و بردیم تا راه صعود را هموار کنیم.


الدحیل با پیروزی مقابل پرسپولیس 9 امتیازی شد و توانست در دو بازی رفت و برگشت از سرخپوشان تهرانی 6 امتیاز بگیرد. سرمربی الدحیل اما می گوید هنوز چیزی تمام نشده و ادامه داد: ذهنیت پیروزی را داشتیم، اما هنوز چیزی به‌دست نیاوردیم و باید با استراحت کردن و ریکاوری نیروی خود را بازیابی کنیم ‌تا در فینال بعدی مقابل التعاون حضوری قوی داشته باشیم.

 

حرف های بعدی رکراکی تمجید از برخی بازیکنان خود بود و اضافه کرد: ادمیلسون جونیور و‌ کریم بوضیاف، بازگشت درخشانی به ترکیب داشتند و آنها را تعویض کردم چون ریسک بزرگی بود تا آنها را تا انتهای بازی نگاه دارم. از تیم پزشکی بسیار تشکر می‌کنم که این دو بازیکن را که مدت طولانی در زمین بازی حضور نداشتند،  آماده چنین دیدار بزرگی کردند.


بخش بعدی حرف های مربی مراکشی تیم فوتبال الدحیل در مورد بخشش بن عطیه ساعاتی قبل از آغاز بازی با پرسپولیس بود و او در این زمینه اینطور توضیح داد: درباره بخشیده شدن بن‌عطیه اولاً باید از کنفدراسیون فوتبال آسیا تشکر کنم که به اشتباه خودشان اعتراف کردند و آن اشتباه را برطرف کردند. بازگشت و داشتن بن عطیه در قلب دفاع که رهبری آن جناح را بر عهده دارد برای ما بسیار اهمیت داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.