حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709498/1 زمان: 16:10   1399/07/01 بازدید: 34,610

جاناتان بارنت:

رئال زمینی که بیل رویش قدم گذاشته، ببوسد!

مدیر برنامه های گرت بیل بار دیگر به انتقاد از موضع باشگاه رئال مادرید و هوادارانش در مورد ستاره ولزی پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، سرانجام دوران هفت ساله حضور گرت بیل در رئال مادرید به اتمام رسید. او که با رئال 4 لیگ قهرمانان و دو لالیگا را فتح کرد، با بی مهری های زیدان در دو فصل گذشته در نهایت تبدیل به یک نیمکت نشین محض شد و دلمشغولی های او به ورزش گلف نیز مزید بر علت بود تا از محبوبیتش در بین هواداران نیز کاسته شود.

 

 

 

 

بیل که دیگر جایی در ایده های زیدان نداشت، در نهایت تصمیم گرفت به تاتنهام باشگاه سابقش بازگردد و فصل 21-2020 را قرضی در تاتنهام توپ خواهد زد. رئال قرار است نیمی از دستمزد 17 میلیون یورویی او را پرداخت کند. بیل به دلیل مصدومیت فعلا یک ماه به دور از میادین خواهد ماند.

 

از بیل استقبالی فوق العاده در تاتنهام به عمل آمده در حالی که او در یکی دو سال گذشته بعضا در ورزشگاه برنابئو با اعتراضات تند هواداران رئال نیز روبرو می شد.

 

 

 

 

جاناتان بارنت مدیر برنامه های بیل ضمن انتقاد از رفتار هواداران رئال گفت:« از نظر من در باشگاه بزرگی مثل رئال، رفتار درستی با گرت بیل نشد. معتقدم در رئال همه چیز بر ضد او شده بود. بازیکنی مثل بیل که در طول هفت سال کارهای بزرگی برای رئال انجام داد، شایسته چنان رفتاری نبود.

برخی هواداران با بیل برخوردی شرم آور داشتند و متاسفانه واکنش باشگاه رئال در قبال این رفتارها هم درست نبود. نمی خواهم به دنبال مقصر بگردم ولی این یک واقعیت است که باشگاه برای درست شدن اوضاع هیچ کمکی نکرد. از نظر من هواداران رئال باید زمینی که بیل قدم روی آن گذاشته است، ببوسند.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.