حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709501/29 زمان: 17:30   1399/07/01 بازدید: 28,249

گزارش مارکا

رئال تنها به یک شرط بازیکن جدید جذب می کند

رئال مادرید همچنان روی موضع قبلی خود مبنی بر عدم جذب بازیکن جدید ایستاده است.

به گزارش "ورزش سه"، نخستین بازی فصل رئال با تساوی بدون گل برابر سوسیداد همراه بود. در دیداری که مشخص شد رئال در خط حمله ضعف هایی انکارنشدنی دارد و لزوم جذب یک مهاجم شماره 9 در حد و اندازه های کریم بنزما احساس می شود.

حتی روز گذشته خبر از پیشنهاد شدن ادینسون کاوانی به رئال نیز مطرح شد اما پاسخ رئال به این پیشنهاد نیز منفی بود.

 

 

 

 

نه کاوانی و نه هیچ مهاجم جدیدی به فاصله دو هفته تا پایان نقل و انتقالات به رئال منتقل نخواهد شد چرا که برای فلورنتینو پرز رئیس باشگاه، ثبات و توازن مالی در درجه اول اهمیت قرار دارد. رئال فصل را با 320 هزار یورو سود به اتمام برد در حالی که از ماه مارس، شاهد وقفه لالیگا به خاطر شیوع کرونا بودیم و در 11 بازی باقیمانده فصل که شش تایش برای رئال خانگی بود، هواداران اجازه ورود به ورزشگاه ها را نداشتند.

 

رئال تاکنون توانسته 100 میلیون یورو از فروش بازیکن به دست بیاورد و گفته می شود به زودی 20 درصد از دستمزدها و پاداش ها نیز کاشته خواهد شد. در چنین شرایطی باشگاه قصد جذب هیچ بازیکنی را ندارد.

 

 

 

 

حتی اگر لوکا یوویچ، بورخا مایورال و ماریانو دیاز مهاجمان کنونی باشگاه که مورد توجه زیدان قرار ندارند راهی تیم دیگر شوند نیز مهاجمی جایگزین شان نخواهد شد.

رئال تنها در یک صورت اقدام به جذب بازیکن جدید خواهد کرد و آن هم در صورتی است که ژانویه 2021 اجازه ورود هواداران به ورزشگاه ها داده شود. تنها در این صورت سران باشگاه به جذب احتمالی مهاجم در زمستان فکر خواهند کرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.