حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709562/4 زمان: 22:38   1399/07/01 بازدید: 31,559

به دلیل مشکلات بی‌شمار و حل نشده 

مجتبی حسینی از هدایت نفت استعفا داد

مجتبی حسینی در متنی که در اختیار ورزش سه قرار داده، جدایی زودهنگام خود از نفت مسجدسلیمان را اعلام کرد.

به گزارش “ورزش سه”، نفت مسجدسلیمان که طی سال‌های اخیر با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم کرده، به نظر می‌رسد شرایطی سخت‌تر را طی فصل آینده پیش رو داشته باشد؛ جایی که بعد از جدایی مهدی تارتار و بیشتر بازیکنان فصل گذشته این تیم، اکنون مجتبی حسینی که چند روزی از قبول هدایت این تیم توسط او نگذشته نیز در متنی از جدایی زودهنگام خود خبر داده است:

 

“نمی‌خواستم شرمنده بهترین و صادق‌ترین مردم شوم و صادقانه بگویم که این افتخار شاید از بخت بد من، در شرایط کنونی نصیبم نشده باشد. 


وقتی پیشنهاد نفت را قبول کردم امید داشتم با توجه به وعده‌ها و امیدواری‌ها بتوانیم در کنار هم یک فصل باشکوه و موفق را پشت سر بگذاریم. در شهر اولین‌ها باید برای برترین بودن تلاش کرد. تصوری که داشتم این بود که موانع و مشکلات طبق وعده‌ها برطرف و کنار زده خواهد شد اما طی مدت اخیر هیچ تلاشی برای این موضوع ندیدم. نمی‌خواستم شرمنده تک تک شما شوم و دوست ندارم شرایط به شکلی شود که نتوانم این امانت بزرگ که متعلق به هواداران است را به جایی که استحاق و شأن آن را دارد برسانم. 

 

 

 


عذر مرا پذیرا باشید و امیدوارم با حمایت و توجهی که “باید” صورت گیرد نفت مسجدسلیمان به لیاقت خود دست پیدا کند. این اتفاق بزرگ‌ترین آرزوی من است و رفتنم هم بیشتر به این دلیل است که مسوولان بیشتر متوجه مشکلات شوند و برای آن‌چه که باید تلاش بیشتری داشته باشند. خوشحالم از این بابت که این جدایی زودتر از این اتفاق افتاد که دلبسته‌تر به این تیم و مردمش نشوم و امیدوارم بابت اینکه این رفتن باعث توجه به تیم شود و ناراحتم از اینکه این افتخار همراهی را خیلی زود از دست دادم.”

 

باید دید با شرایط کنونی و مشکلات فراوانی که به نظر می‌رسد نفت مسجدسلیمان را بیش از گذشته به سمت بحران پیش می‌رود، مسوولان استانی و نمایندگان مسجدسلیمان راهکاری برای خروج این تیم از شرایط فعلی خواهند اندیشید یا خیر.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.