حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709567/56 زمان: 22:57   1399/07/01 بازدید: 44,859

حمله رئیس سابق الهلال به تصمیمات AFC

رئیس سابق باشگاه الهلال عربستان در صفحه شخصیش از مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا شدیدا انتقاد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، عصر امروز خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه مسئولان AFC به الهلالی ها اعلام کرده اند چنانچه این تیم نتواند برای دیدار فردا در مقابل شباب الاهلی 13 بازیکن سالم و بدون ابتلا به کرونا در لیست خود قرار دهد، از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهد شد. 


شاهزاده عبدالرحمن بن مساعد رئیس سابق الهلال و عضو فعلی این باشگاه، در مورد اتفاقات پیش آمده و تهدید AFC مبنی بر کنار گذاشتن الهلال، به مسئولین کنفدراسیون فوتبال آسیا حمله کرد.


بن مساعد از طریق حساب شخصی خود در توییتر نوشت: با توجه به شرایط بی سابقه ای که برای الهلال پیش آمده که نمونه آن را در  تاریخ ندیده ایم، AFC از به تعویق انداختن مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خودداری می کند.


او ادامه داد: اگر الهلال نتواند 13 بازیکن را برای بازی بعدی در برابر شباب الاهلی آماده کند، AFC این تیم را از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا کنار می‌گذارد.


وی افزود: الهلال بدون در نظر گرفتن نتیجه دیدار با شباب الاهلی، صعودش به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کرده است پس چرا این تیم باید به مصاف شباب الاهلی برود؟ بهتر نیست که الهلال از حضور در این دیدار انصراف دهد و شباب الاهلی نیز به عنوان برنده این دیدار انتخاب شود؟ باید AFC بپذیرد که این تصمیم الهلال اجباری بوده و تا شروع مرحله یک هشتم نهایی نیز بازیکنان الهلال سلامتی خود را بدست می آورند و می توانند تیم را همراهی کنند. انجام این کار، اجرای عدالت است.


وی ادامه داد: کنفدراسیون فوتبال آسیا به الهلال اعلام کرده است چنانچه نتواند برای دیدار با شباب الاهلی 13 بازیکن را در لیست خود قرار دهد، از رقابت های لیگ قهرمانان حذف می شود و آنها حتی اجازه نمی دهند بازیکنانی که بهبود یافته اند به تیم اضافه شوند که این کار AFC اوج بی عدالتی و مضحک است.


یکی از کاربران از رئیس پیشین الهلال پرسیده بود چرا در زمانی که الوحده امارات به دلیل تعداد بالای افراد مبتلا به کرونا از حضور در این رقابت ها انصراف داد، شما صحبتی مطرح نکردید؟ از نظر شما در این زمینه عدالتی وجود ندارد چون یک طرف داستان الهلال است.


بن مساعد در جواب او گفت: اولا چون من الهلالی هستم. دوما به دلیل اینکه الوحده قبل از شروع این رقابت ها انصراف داد، در حالی که الهلال مرحله گروهی را به اتمام رسانده و صعودش به عنوان تیم نخست را قطعی کرده است و به مرحله یک هشتم نهایی راه یافته است. به خداوند سوگند میخورم اگر همین وضعیت برای هر تیمی دیگری جز الهلال پیش بیاید، در آن مورد صادق هستم و تقاضای تأخیر مسابقات را دارم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.