حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709826/50 زمان: 11:15   1399/07/03 بازدید: 17,087

خشم دی‌ماریا: چرا به تیم ملی دعوتم نکردید؟

آنخل دی ماریا به دلیل دعوت نشدنش به تیم ملی آرژانتین از سرمربی این تیم به شدت انتقاد کرد و گفت کاملاً آماده است و در PSG با تمام وجود تلاش کرده تا خودش را ثابت کند.

به گزارش "ورزش سه"، آنخل دی ماریا ستاره پاری سن ژرمن از تصمیم تیم ملی آرژانتین برای دعوت نکردن او به اردوی تیم ملی برای شرکت در مسابقات انتخابی جام جهانی به شدت انتقاد کرد. دی ماریای 32ساله می‌گوید با وجود سن بالا از نظر بدنی کاملاً آماده است و با تلاش بسیار زیادی در PSG ثابت کرده که می‌تواند در بهترین تیم‌های دنیا بازی کند.

 

 

لیونل اسکالونی سرمربی آرژانتین در روزهای اخیر فهرست بازیکنان دعوت شده به اردوی آلبی سلسته برای دیدار با تیم‌های ملی اکوادور و بولیوی در انتخابی جام جهانی را منتشر کرد که در این فهرست نام آنخل دی ماریا به چشم نمی‌خورد.

 

دی ماریا در یک مصاحبه گفت: " نمی توانم علتی برای این تصمیم پیدا کنم. نمی دانم چه باید بگویم. تیم ملی آرژانتین برای من از هر چیز دیگری مهمتر است".

 

ستاره آرژانتینی در ادامه گفت: " وقتی من در PSG اینقدر تلاش می کنم و از جان و دل مایه می گذارم برای این است که فرصت دعوت شدن و بازی در تیم ملی کشورم را داشته باشم. وقتی در حال حاضر اینقدر آماده ام و به تیم ملی دعوت نمی شوم برایم غیر قابل درک است. علت دعوت نشدنم این است که نمی خواهند در تیم ملی باشم. ولی من برای تیم ملی کشورم به جنگیدن ادامه خواهم داد".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.