حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709837/50 زمان: 12:40   1399/07/03 بازدید: 17,130

آرتتا: آرسنال بدون اوزیل در حال پیشرفت است

میکل آرتتا سرمربی آرسنال از بازی ندادن به مسوت اوزیل دفاع کرده و می‌گوید بازیکنانی را انتخاب می‌کند که در شرایط بهتری هستند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از آنکه آرسنال بدون حضور مسوت اوزیل موفق شد لستر را در جام اتحادیه انگلیس 2-0 شکست دهد میکل آرتتا سرمربی این تیم از تصمیم خود برای بازی ندادن به اوزیل دفاع کرد و گفت بازیکنانی را انتخاب می‌کند که در شرایط بهتری هستند. آرتتا همچنین گفت که آرسنال بدون اوزیل در حال پیشرفت است.

 

 

مسوت اوزیل از زمان توقف مسابقات فوتبال به دلیل اپیدمی کرونا تا این لحظه حتی یک دقیقه برای توپچی ها به میدان نرفته و در سه بازی ابتدای فصل جدید و از جمله در بازی دیروز هم غایب بود.

 

آرتتا درباره عدم استفاده اش از مسوت اوزیل گفت: " تیم ما در حال پیشرفت است. ما می‌خواهیم از این هم بهتر باشیم و بهتر بازی کنیم. همینطور که می‌بینید بازیکنان ما در حال تغییر هستند و راه یافتن به ترکیب اصلی نه فقط برای مسوت بلکه برای همه بازیکنان هر هفته سخت‌تر می‌شود. ما هر هفته سعی می کنیم بازیکنانی را انتخاب کنیم که برای تیم مناسب هستند".

 

 

سرمربی آرسنال در ادامه گفت: " شرایط برای برخی بازیکنان دیگر که در لیگ برتر و در بازی امشب به میدان نرفتند هم دشوار است. ما تیمی متشکل از بیست و شش یا بیست و هفت بازیکن داریم و من نمی‌توانم همیشه به همه آنها بازی بدهم".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.