حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709842/56 زمان: 12:49   1399/07/03 بازدید: 9,187

انتقال بازی های نساجی از قائمشهر به ساری

مدیرعامل باشگاه نساجی اعلام کرد که این تیم دیگر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر از حریفانش پذیرایی نمی کند و بازی های این تیم به احتمال زیاد به شهر ساری منتقل شود.

به گزارش "ورزش سه"، علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی در مورد مکان برگزاری دیدارهای نساجی در فصل آینده، گفت: بیش از 10 سال از عمر چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی می گذرد که این چمن به هیچ وجه از کیفیت لازم برخوردار نیست. کارشناسان سازمان لیگ نیز برگزاری بازی در این استادیوم را رد کرده اند.


امیری ادامه داد: ما یک باشگاه خصوصی هستیم و بر روی بازیکنانمان سرمایه گذاری کرده ایم. سال قبل یکی از بازیکنان ما به نام ممشلی به دلیل شرایط چمن این استادیوم دچار پارگی رباط صلیبی شد.


وی گفت: ما برای جلوگیری از مصدومیت های بازیکنان خودمان و بازیکنان حریف، اعلام کرده ایم تا زمانی که چمن ورزشگاه شهید وطنی تغییر پیدا کند و با چمن طبیعی جایگزین شود، به هیچ وجه در این استادیوم بازی نخواهیم کرد.


او ادامه داد: دیدارهای نساجی را در یکی دیگر از شهرهای استان که چمن طبیعی آن مورد تأیید سازمان لیگ باشد، برگزار می کنیم. پس از اینکه ورزشگاه شهید وطنی به چمن طبیعی تجهیز شد، به این استادیوم برمیگردیم. 


امیری اظهار داشت: ما در بیانیه ای که صادر کردیم، اعلام کرده ایم در ورزشگاهی که مورد تأیید سازمان لیگ است، بازی هایمان را برگزار می کنیم که به احتمال قطع به یقین بازی هایمان را در ورزشگاه شهر ساری برگزار خواهیم کرد. ولی چیزی که به طور قطع می توانم اعلام کنم این است که دیگر در ورزشگاه چمن مصنوعی شهید وطنی بازی ای را انجام نخواهیم داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.