حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709843/50 زمان: 13:05   1399/07/03 بازدید: 13,006

ناامیدی خاوی مارتینز از بازگشت به تیم سابقش

رسانه‌های آلمانی مدعی هستند انتقال خاوی مارتینز ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ به اتلتیک بیلبائو بر خلاف آنچه انتظار می‌رفت احتمالاً انجام نخواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه اخیراً گفته می‌شود خاوی مارتینز ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ امسال تابستان قطعاً به بیلبائو منتقل خواهد شد ولی رسانه‌های آلمانی حالا می‌گویند این انتقال احتمالاً انجام نخواهد شد.

 

 

مارتینز در سال 2012 از بیلبائو به بایرن مونیخ پیوسته و بعد از هشت سال حضور در تیم آلمانی خواهان بازگشت به تیم سابقش بود. اما حالا رسانه‌هایی مثل SPOX و گل می‌گویند با توجه به اینکه خاوی مارتینز درباره مفاد فسخ قراردادشان به توافق نرسیده اند این انتقال در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

اتلتیک بیلبائو امیدوار بود خاوی مارتینز و بایرن مونیخ درباره فسخ قرارداد او به توافق برسند. مارتینز وارد سال پایانی قراردادش با باشگاه آلمانی شده است. در صورتی که قرارداد او با بایرن فسخ شود او می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد و رایگان راهی اتلتیک شود.

 

اما بر اساس این گزارشها بایرن حالا خواهان این شده که در ازای فسخ قرارداد مارتینز 10 میلیون یورو دریافت کند. به این علت است که باواریایی‌ها تمایلی به فسخ رایگان قرارداد او ندارند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.