حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710048/29 زمان: 17:40   1399/07/04 بازدید: 28,925

با دشان بازگشت کریم ممکن نیست

آب سرد رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه روی بنزما

نوئل لوگرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه پیشبینی کرد که کریم بنزما حداقل تا 2022 پیراهن فرانسه را به تن نخواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما با وجود اینکه بهترین روزهای دوران فوتبالی خود را در رئال سپری می‌کند، همچنان به تیم ملی فرانسه دعوت نمی‌شود.

مهاجم طرد شده کهکشانی‌ها پس از دخالت در پرونده اخاذی از «متئو والبوئنا» هم‌تیمی اش در تیم ملی فرانسه در سال 2015 از حضور در تیم ملی این کشور محروم ماند.

در واقع، اگرچه مهاجم 31 ساله رئال با فرم کنونی خود در صورت دعوت شدن به تیم ملی فرانسه در ترکیب اصلی به کار گرفته خواهد شد اما دیدیه دشان همچنان او را نادیده می‌گیرد.

این در حالی است که زیدان سال گذشته در پاسخ به پرسشی در خصوص دعوت نشدن ادامه دار بنزما به جمع آبی‌ها، مدعی شد که مهاجم تیمش بهترین بازیکن جهان بوده و استحقاق دعوت شدن مجدد به تیم ملی فرانسه را دارد.

 

 

 

 

نوئل لوگرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه که در ابتدای فصل گذشته به خبرنگاران گفته بود دوران حضور بنزما در تیم ملی فرانسه به پایان رسیده است، در پایان فصل گفت که بنزما بهترین فصل دوران بازیگری‌اش را سپری کرد. اظهار نظر او با واکنش تمسخرآمیز بنزما روبرو شد.

مهاجم رئال سال گذشته تلاش داشت تا بتواند مجوز حضور در تیم ملی الجزایر را به دست بیاورد که در این امر ناکام ماند.

 

 

 

 

لوگرا در مصاحبه جدید خود و در مورد بنزما گفت:« بازگشت کریم بنزما به تیم ملی امکانپذیر است؟ چه کسی می تواند رد کند که کریم بازیکن بزرگی است؟ من که نمی توانم و این را همه دنیا هم می دانند و به شخصه همیشه به او احترام گذاشته ام. او یک بازیکن و یک انسان استثنایی است ولی بعید می دانم دیدیه دشان تا زمانی که سرمربی فرانسه است از کریم بنزما دعوت کند. دشان تا 2022 سرمربی است و فکر نمی کنم بنزما را تا دو سال دیگر هم در تیم ملی ببینیم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.