حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710183/47 زمان: 11:48   1399/07/05 بازدید: 25,301

آن ها سازماندهی خوبی دارند؛

سیدجلال: حریف ما کامل، قدرتمند و پرستاره است

سیدجلال حسینی می‌گوید: السد تیمی سازماندهی شده و قدرتمند است و بازی سختی را رقم خواهد زد.

به گزارش "ورزش سه"، سیدجلال حسینی بازیکنی است که امروز همراه با یحیی گل محمدی به نشست خبری رفته تا احتمال حضور فیکسش در دیدار فردا قوت بگیرد. کاپیتان سرخ ها حرف هایش را به این شکل آغاز کرد: بازی های سختی را پشت سر گذاشتیم، بازی ها فاصله کمی داشتند و این کار را سخت می‌کرد. الان در مرحله حذفی هستیم و دو تیم قدرتمند باهم بازی دارند. ما با تیم کاملی بازی داریم، تیمی که سازماندهی شده است و کادرفنی و بازیکنان قوی دارد.

 

حسینی در ادامه با اشاره به قدرت پرسپولیس، گفت: ما هم پرسپولیس هستیم و آماده یک بازی سخت. فردا بازی سختی برای هر دو تیم خواهد شد و امیدوارم فردا بازی جذابی برای هواداران باشد و تیمی که شایسته است، پیروزی را به دست بیاورد.

 

کاپیتان پرسپولیس درباره قدرت خط حمله حریف و برنامه این تیم برای مهار آنها گفت: تیم هایی که در این مرحله هستند، همه قدرتمند هستند و با برنامه مناسبی حضور یافته‌اند. ما با تیمی بازی داریم که قدرتمند است و برنامه ریزی مناسبی دارد. مربی بزرگی دارد اما کادرفنی ما هم برنامه ریزی خواهد داشت. فردا بازی سختی خواهد بود و اینطور نیست که اسم ها بازی کنند و دو تیم برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت. اگر در غالب تیمی باشیم شرایط خیلی بهتر برای ما خواهد بود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.