حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710196/50 زمان: 12:48   1399/07/05 بازدید: 25,578

تمرین پتر چک با دروازه‌بان جدید چلسی(عکس)

پتر چک سنگربان افسانه‌ای باشگاه چلسی در جریان تمرین این تیم لباس پوشید و با ادوارد مندی دروازه بان جدید این تیم تمرین کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پتر چک دروازه بان افسانه ای چلسی که در حال حاضر در کادر مدیریتی این باشگاه فعالیت می کند در جریان اولین تمرین ادوارد مندی سنگربان جدید آبی های لندن با تیم جدیدش به زمین تمرین رفته، لباس پوشیده و به همراه مندی تمرین کرد.

 

 

ادوارد مندی 28ساله در هفته گذشته از رن فرانسه به چلسی پیوست. او از دیروز تمرینات خود را با تیم جدیدش شروع کرد تا چلسی تحت فشار قراردادن کپا را بلافاصله شروع کند. اما مندی امروز شنبه در مقابل وست بروموویچ به میدان نمی رود چرا که فرانک لمپارد حاضر نیست در چنین مدتی کوتاهی با فرستادن او به میدان دست به ریسک بزند.

 

دیروز پتر چک که به عنوان مدیر فوتبالی باشگاه چلسی فعالیت می کند با یاد روزهای حضورش در درون دروازه چلسی وارد زمین تمرین شده و با پوشیدن گرمکن ورزشی مندی را تمرین داد.

 

 

فرانک لمپارد در پایان این جلسه تمرینی گفت:" تمرین کردن پتر با دروازه بانهای ما تجربه او را به آنها منتقل می کند و این خیلی باارزش است. چون او کیفیت خیلی بالایی دارد. به نظر من پتر خیلی زود بازنشسته شد و برای همین هنوز دارد تمرین می کند تا بدنش را آماده نگه دارد. این هم برای پتر خوب است و هم برای دروازه بانهای ما".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.