حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710205/56 زمان: 13:23   1399/07/05 بازدید: 35,066

کلینیک سیار استقلال در دوحه (عکس)

با توجه به طولانی شدن این فصل فوتبالی و فشردگی دیدارها، کادر پزشکی استقلال فصل پرکار و سختی را سپری می کند.

به گزارش "ورزش سه"، یک مهمان ناخوانده باعث شد تا این فصل فوتبالی در تمام دنیا، بیش از حد معمول طولانی شده و به همین دلیل رقابت های ورزشی در سرتاسر دنیا به درازا کشید. ویروس کرونا آن مهمان ناخوانده ای بود که باعث شد مسابقات فوتبال در ایران و آسیا نیز طولانی شود.
این فصل طولانی و فرسایشی در لیگ برتر و جام حذفی ایران نیز باعث بروز مصدومیت های زیادی برای فوتبالیست ها شد که بازیکنان استقلال نیز از این قاعده مستثنی نبودند و دچار مصدومیت های زیادی شدند.


کادر پزشکی استقلال که هم اکنون به همراه تیم در دوحه حضور دارد، این روزها حسابی مشغول رسیدگی به بازیکنان مصدوم آبی پوشان است. بازیکنانی نظیر وریا غفوری، روزبه چشمی، شیخ دیاباته و سیاوش یزدانی از آن دست بازیکنانی هستند که دچار مصدومیت های جزئی و جدی شدند که همین امر باعث افزایش کار کادر پزشکی تیم شد.


دکتر نوروزی معاون پزشکی باشگاه به همراه دکتر ستوده و کادرپزشکی استقلال که در قطر مستقر هستند، به دلیل فشردگی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، فعال تر از حد معمول بوده و سعی دارند تا بازیکنانی که دچار آسیب دیدگی هستند آماده کرده تا آنها در اختیار کادر فنی تیم قرار بگیرند.


غفوری که در دیدار مقابل الشرطه دچار مصدومیت شد، با تلاش کادر پزشکی به دیدار مقابل الاهلی رسید ولی این بازیکن در آخرین دقایق نیمه اول از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد و دیدار امشب در مقابل پاختاکور را از دست داد.


سیاوش یزدانی دیگر بازیکن آسیب دیده ای است که کادر پزشکی استقلال سخت در تلاش است تا این مدافع را به دیدار امشب برساند تا در صورت لزوم، از وجود او در ترکیب تیم استفاده شود.


گفته می شود که روزبه چشمی نیز دچار آسیب دیدگی شده و حضور او در دیدار امشب در هاله ای از ابهام قرار داشت اما با تلاش کادر پزشکی این بازیکن مهیای حضور در زمین شده قرار است پیش از آغاز بازی، آخرین تست های لازم از این بازیکن گرفته شود.


به هر حال به درازا کشیده شدن فصل فوتبالی در ایران و همچنین برگزاری فشرده دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا باعث شده تا در همین دوره، 30 بازیکن از تیم های مختلف دچار آسیب دیدگی شوند و همین امر باعث شده کادر پزشکی سایر تیم ها نیز روزهای پرکاری را پشت سر بگذارند.

 

 

 


عکاس: سعید زارعیان

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.