حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710533/47 زمان: 21:37   1399/07/06 بازدید: 61,760

درخشش آسیایی سعید آقایی دو پا! (عکس)

سعید آقایی مدافع تیم پرسپولیس نمایش درخشانی را مقابل السد ارائه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مدافع سمت چپ تیم فوتبال پرسپولیس که در بازی قبلی با مصدومیت بازی کرده بود، این بار هم در ترکیب اصلی سرخ ها قرار گرفت و توانست در کارهای دفاعی و هجومی روز خوبی را سپری کند. او 8 کنش دفاعی ثبت کرد که شامل چهار توپگیری بود و این در حالی رقم خورد که در سمت او اکرم عفیف و پدرو میگل به عنوان دو بازیکن خوش تکنیک حضور داشتند.

 

 

 

 

آقایی در حمله هم موثر ظاهر شد و توانست به عناصر هجومی تیم پرسپولیس کمک کند. وی که با احسان پهلوان زوج خوبی را در جناح چپ تشکیل داده، به حمله اضافه می‌شد و با ارسال های خود روی دروازه خطرهایی را ایجاد می‌کرد، اتفاقی که منجر به خلق دو موقعیت شد که برای یک مدافع کناری آمار قابل توجهی به حساب می‌آید.

 

این ستاره تبریزی در دوئل ها نیز عملکرد موفقیت آمیزی داشت و از 4 تقابل سربلند بیرون آمد تا با نمره بسیار خوب زمین را ترک کند و به عنوان یکی از بهترین خریدهای تابستانی پرسپولیس، به استقبال بازی یک چهارم نهایی برود. نکته ویژه درباره او این است که می‌تواند سانترها را با پای راست هم ارسال کند و همین ویژگی سبب شد تا امروز در چند مورد بدون تعلل توپ را روی دروازه بفرستد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.