حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710582/29 زمان: 00:47   1399/07/07 بازدید: 19,427

پس از برتری بارسا بر ویارئال

بوسکتس: فاتی عالی است ولی راحتش بگذارید

سرخیو بوسکتس هافبک بارسلونا معتقد است که نباید فشارها روی فاتی را زیاد کرد و باید او را راحت گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا قدم اول در فصل جدید را محکم برداشت و توانست در نوکمپ با 4 گل بر ویارئال پیروز شود. ستاره بازی آنسو فاتی بود که دبل کرد و لیونل مسی هم از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد.

 

 

 

 

سرخیو بوسکتس هافبک بارسا در پایان بازی گفت:« بازی خوبی بود. نیمه اولی عالی داشتیم ولی در نیمه دوم افت کردیم. در مجموع اما از این بازی حس خوبی گرفتیم. ما یک تیم جدید با مربی جدید هستیم و سیستم بازی مان نیز تغییر کرده است. باید خیلی زود با این سیستم خودمان را وفق بدهیم و با چند پیروزی دیگر، اعتماد به نفس مان مضاعف شود.»

 

بوسکتس ادامه داد:« در این سیستم یک بازیکن همیشه با من همراه است که اتفاق خوبی است و در حمله نیز آزادی عمل بیشتری دارم. این بازی تمام شد و هدف این است که با چند برد دیگر، روند رو به رشدی داشته باشیم.»

 

 

 

 

درخشش فاتی:« در مورد فاتی باید آسوده خاطر بود. همه از کیفیت او باخبریم و باید بگویم که مهاجم فوق العاده ای است ولی نباید در موردش عجول بود و انتظارات را بیش از اندازه کرد. باید فاتی را راحت گذاشت و به او اجازه داد فوتبالش را بازی کند تا از این موقعیتی که نصیبش شده، بهترین استفاده را ببرد.»

 

خریدهای جدید:« این تصمیم مدیریت ورزشی و کادر فنی است. از تیمی که داریم راضی هستیم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.