حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710666/1 زمان: 13:41   1399/07/07 بازدید: 23,653

بازیکنان پرسپولیس کوهی از انگیزه هستند

عباس آقایی: قهرمانی در آسیا سخت است

عباس آقایی بازیکن پیشین پرسپولیس تاکید کرد که قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا غیر ممکن نیست.

به گزارش "ورزش سه"، آقایی که زمان مربیگری افشین قطبی همراه با پرسپولیس در لیگ برتر قهرمانی را تجربه کرد، در خصوص عملکرد موفقیت آمیز پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس خوشبختانه شرایط خوبی دارد و بابت بردهای اخیر به بازیکنان، کادر فنی و هواداران تبریک می‌گویم. اعتقاد من این است که مهمترین دلیل موفقیت پرسپولیس در بازی‌های اخیر، انرژی و انگیزه زیاد بازیکنان است و آنها در این زمینه فوق‌العاده هستند. بعد از پشت‌سر گذاشتن یک فصل فرسایشی، شما می‌بینید که بازیکنان پرسپولیس کوهی از انگیزه هستند و توان بدنی آنها در زمین فوق‌العاده است چون آنها عطش موفقیت دارند و تیمی یکدست و همدل هستند که از ثانیه یک تا ثانیه آخر در زمین مسابقه می‌جنگند.


وی با تمجید از عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس تاکید کرد: پرسپولیس هوشمندانه بازیکن جذب کرد و اگر اشتباه نکنم چهار بازیکن جدید پرسپولیس قبلا با یحیی گل‌محمدی کار کرده بودند و این موضوع باعث شد تا آنها خیلی زود با تیم هماهنگ شوند. پرسپولیس تا حدود زیادی با جذب این بازیکنان نقاط ضعف خودش را پوشش داد و خوشبختانه آنها نیز بازدهی مثبتی دارند.


آقایی با اشاره به عملکرد دفاعی پرسپولیس تصریح کرد: معمولا اگر تیمی می‌خواهد در یک تورنمنت معتبر قهرمان شود نباید راحت گل بخورد. پرسپولیس هم نشان داده که خیلی سخت گل می‌خورد ولی این فقط به خاطر عملکرد خط دفاعی نیست بلکه دفاع تیمی موضوع بسیار مهمی است که شاگردان گل‌محمدی به خوبی آن را انجام می دهند. امیدوارم پرسپولیس در ادامه راه هم موفق باشد و به فینال برسد.


بازیکن پیشین پرسپولیس در خصوص اینکه آیا این تیم شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد، خاطرنشان کرد: تیم‌های ایرانی بیش از سه دهه است که در این تورنمنت قهرمان نشده‌اند و این قطعا دلایل خاص خودش را دارد. ما از لحاظ امکانات، ساختار فوتبال، در اختیار داشتن بازیکنان با کیفیت خارجی و حضور مربیان سرشناس خارجی در فوتبال‌مان با مشکل مواجه هستیم و همین مسائل می‌تواند در تورنمنت‌های بین‌المللی تاثیرگذار باشد.


آقایی تاکید کرد: پرسپولیس برای قهرمان شدن در آسیا کار سختی دارد ولی رسیدن به این عنوان دور از دسترس نیست. مسئله مهم دیگر این است که مسابقات به صورت تک‌بازی برگزار می‌شود و همین موضوع می تواند نتایج دور از انتظاری را رقم بزند، موضوعی که در لیگ قهرمانان اروپا هم شاهدش بودیم. امیدوارم پرسپولیس با همین انگیزه کار را جلو ببرد و در نهایت به مقام قهرمانی برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.