حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710807/1 زمان: 10:53   1399/07/08 بازدید: 1,075

جلسه شورای اجرایی تکواندو برگزار می‌شود

  فدراسیون جهانی تکواندو ۱۵ مهر درباره برگزاری رقابت‌های فینال گرندپری ۲۰۲۰ و گرنداِسلم تصمیم‌گیری می کند.

به گزارش "ورزش سه و به نقل از ایسنا، طبق اعلام قبلی سایت فدراسیون جهانی تکواندو مجمع عمومی این فدراسیون در تاریخ ۱۵ مهرماه (۶ اکتبر) به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

پیش از این قرار بود این مجمع در تاریخ ۲۲ مهرماه (۱۳ کتبر) و قبل از مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۲۰ به میزبانی "صوفیه" بلغارستان انجام شود اما با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان شورای اجرایی فدراسیون جهانی در تاریخ ۱۰ آگوست تصمیم گرفت مسابقات جهانی نوجوانان لغو گردد و این مجمع نیز به صورت ویدئو کنفرانس پیگیری شود.

 

با توجه به اهمیتی که فدراسیون جهانی تکواندو به تعادل و توازن جنسیتی می‌دهند در این جلسه یک ورزشکار مرد و زن از هر فدراسیون عضو حضور پیدا می‌کنند و همچنین " فرانچسکو ریچی بیتی" رییس انجمن بین‌المللی بازی‌های المپیک نیز به عنوان میهمان افتخاری حضور دارند تا گزارش این انجمن را ارائه دهد.

 

در این مجمع نتایج رای‌گیری الکترونیکی در مورد مصوبات و اصلاحات در قوانین و مقررات مطرح می‌شود؛ با توجه به اینکه مجمع عمومی در حال برگزاری است، تمامی پیشنهادهای مربوط به تغییر قوانین از قبل برای بررسی و تصویب، ارائه شده است در ادامه نیز نتایج به روزرسانی آموزش‌های آنلاین جهانی تکواندو و پارا تکواندو نیز به اشتراک گذاشته خواهد شد.

 

همچنین در رابطه با پروتکل‌های بهداشتی ارائه شده توسط کمیته پزشکی فدراسیون جهانی تکواندو به منظور بازگشت ایمن تکواندوکاران به تمرین و برگزاری مسابقات نیز صحبت‌ خواهد شد. 

 

جلسه شورای اجرایی فدراسیون جهانی یک روز قبل از مجمع عمومی برگزار می‌شود و در خصوص برگزاری رقابت‌های فینال گرندپری ۲۰۲۰ و گرنداِسلم به بحث و تبادل نظر پرداخته خواهد شد. گزارش سالانه و تغییرات قوانین در مجمع ارائه می‌شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.