حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710853/47 زمان: 13:45   1399/07/08 بازدید: 42,164

مربی پاختاکور: باید گل اول را به پرسپولیس بزنیم

مربی پاختاکور می‌گوید که در تیم فعلی پرسپولیس اثری از نفرات صعود کرده به فینال ۲۰۱۸ نیست.

به گزارش ورزش سه، پیتر هویسترا، مربی هلندی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس حضور یافت و در خصوص این دیدار اظهار نظر کرد.

 

* بازی با پرسپولیس هیجان انگیز است
این یک بازی بسیار هیجان انگیز مقابل پرسپولیس خواهد بود و ما برای این دیدار با آمادگی کامل به میدان خواهیم رفت. مطمئناً بازی بسیار نزدیکی خواهد بود.

 

* می‌خواهیم گل اول را بزنیم
می‌خواهم گل اول را ما بزنیم و بعداً با تاکتیک خودمان ببینیم چه کار دیگری می‌توان کرد. در این بازی تک فرصتها سرنوشت ساز خواهند بود و امیدوارم که بازیکنان مصمم ما از کوچکترین فرصت بیشترین بهره را ببرند.

 

* امیدواریم راهی نیمه نهایی شویم
ما برای تمامی تیم‌هایی که مقابل آنها قرار می‌گیریم احترام خاصی قائل هستیم و بعد از آن باید راهی برای پیروزی مقابل رقبای خود پیدا کنیم. مسلماً برای نقاط ضعف رقیب خود راه‌هایی داریم که امیدوارم این برنامه‌ریزی ما را راهی مرحله نیمه نهایی کند.

 

* از پرسپولیسِ فینالیست چیزی باقی نمانده
اگر به تیم فعلی پرسپولیس نگاهی بیندازید تعداد کمی از آنها از آن فینال دو سال پیش آسیا باقی مانده است. حضورشان در فینال لیگ قهرمانان آسیا در ۲۰۱۸، به آن ها برتری خاصی نخواهد داد. پاختاکور هم تیم بسیار پرتجربه‌ای است و در زمین بازی لحظات هستند که سرنوشت این دیدار جذاب را مشخص خواهد کرد.

 

* تیم ما قلب بزرگ دارد
این نرمال است که ‌بازیکنان‌ در این مرحله و بعد از بازی‌های متوالی خسته باشند، اما این مسئله در تیمی که قلبی بزرگ دارد و در اوج‌ خستگی ذره ذره‌های انرژی بیشتر را جمع میکند، دشواری نخواهد بود، بلکه خود به یک عامل آمادگی بیشتر ذهنی می‌تواند تبدیل شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.