حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710918/1 زمان: 18:56   1399/07/08 بازدید: 2,916

پایان مرحله دوم لیگ برتر دوچرخه سواری

مرحله دوم از رقابت‌های لیگ برتر دوچرخه سواری باشگاه‌های کشور در بخش جاده با معرفی قهرمانان به کار خود پایان داد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، مرحله دوم از رقابت‌های لیگ برتر دوچرخه سواری باشگاه‌های کشور در بخش جاده طی دو روز به میزبانی شهر تبریز برگزار شد.

 

در این مرحله و در بخش استقامت جاده رکابزنان مسیر ۱۴۳ کیلومتر را طی کردند که در نهایت خلیل خورشیدی از تیم دانشگاه آزاد تبریز قهرمان شد. حمید پورهاشم از همین تیم دوم و علی اصغر موسی زاده از مس کرمان سوم شدند.

 

اما امروز سه شنبه، در بخش تایم تریل انفرادی، امیرحسین جمشیدیان از تیم سپاهان قهرمان شد. بهنام آرین از تیم دانشگاه آزاد به عنوان دوم رسید و بهنام خسروشاهی از تیم عقاب نیروی هوایی ارتش عنوان سومی را از آن خود کرد.

 

در پایان مسابقه امروز، در بخش تیمی، دانشگاه آزاد تبریز در مجموع دو مرحله بر سکوی قهرمانی گرفت. فولاد مبارکه سپاهان دوم شد و مس کرمان در رده سوم ایستاد.

 

برگزاری مرحله دوم لیگ برتر دوچرخه سواری حواشی زیادی داشت. روز گذشته در حاشیه مسابقه استقامت جاده، سعید صفر زاده از تیم سپاهان و میرصمد پورسیدی از تیم دانشگاه آزاد تبریز در انتهای خط با یکدیگر درگیری پیدا کردند که در نهایت مسئولین فدراسیون دوچرخه سواری تصمیم گرفتند تا این دو رکابزن را از حضور در مسابقه امروز تایم تریل محروم کنند.

 

قرار است خاطیان این اتفاق هفته آینده در جلسه کمیته انضباطی حاضر شوند.‌

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.