حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710944/52 زمان: 21:50   1399/07/08 بازدید: 11,168

تراشتگن: بارسلونا در این فصل برای همه چیز می جنگد

مارک آندره تراشتگن، دروازه‌بان آلمانی بارسلونا معتقد است که این تیم باید با شرایط و تغییرات جدید سریعاً سازگار شود.

به گزارش "ورزش سه"، دروازه‌بان آلمانی بارسلونا یعنی مارک آندره تر اشتگن اخیراً تحت عمل جراحی از ناحیه زانو قرار گرفت و مشخص شد که او به مدت چهار ماه از میادین دور خواهد بود و بخشی از مسابقات ابتدای فصل تیم کاتالانی را از دست خواهد داد.

 

مارک آندره تراشتگن اما نسبت به بارسلونای کنونی و تغییرات حاصل شده در این تیم خوش بین به نظر می‌رسد. او در مصاحبه ای پیرامون این موضوع گفت: " ما باید تغییرات را درک کنیم اما در عین حال هدف ما ثابت بوده و تغییری در آن حاصل نشده است. ما در این فصل برای همه چیز خواهیم جنگید. تغییرات زیادی ایجاد شده و ما باید خودمان را با آنها هماهنگ کنیم. همچنین باید یک تیم جدید و احساس تازه را به وجود آوریم."

 

 

 

 

ویروس کرونا مشکلات زیادی را در سراسر جهان به وجود آورده و مردم دنیا را با مشکلات عدیده ای روبرو کرده است. کشور اسپانیا نیز در خطر موج دوم این بیماری قرار دارد و دروازه‌بان آلمانی معتقد است که باید قوانین جدید به شکل کامل رعایت شود. تراشتگن در این باره گفت: " سازگار شدن با محدودیت ها در ابتدای کار برای ما بسیار دشوار بود. در عین حال ما باید به آنها احترام بگذاریم و برای برون رفت از این شرایط هر کاری که از دستمان بر می آید، انجام دهیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.