کد خبر: 1711551/29 زمان: 14:05   1399/07/12 بازدید: 15,630

بدشانسی عجیب رئال؛ جانشین کارواخال هم مصدوم شد

روز گذشته بود که باشگاه رئال مادرید خبر از دوری 60 روزه دنی کارواخال از میادین داد. امروز آلوارو اودریوسولا ذخیره دنی کارواخال هم مصدوم شد.

به گزارش "ورزش سه"، دنی کارواخال بازیکن ثابت رئال در سمت راست خط دفاعی است. ستاره ملی پوش روز گذشته مصدومیت زانویش تایید شد و دو ماه به دور از میادین خواهد ماند.

 

 

 

 

آلوارو اودریوسلا که ذخیره کارواخال است و قرار بود فردا برابر لوانته از ابتدا به میدان برود نیز امروز مصدوم شد و گفته می شود بین 7 تا 10 روز قادر به همراهی رئال نخواهد بود. مصدومیت او عضلانی از ناحیه پای چپ است.

 

 

 

 

مصدومیت اودریوسولا که در بازی قبلی برابر وایادولید از ابتدا به میدان رفت، برای کادر فنی رئال بسیار گران تمام شده چرا که دیگر مدافع راست تخصصی در رئال وجود ندارد و زیدان باید از بین ناچو، فرلاند مندی چپ پا یا لوکاس واسکز یکی را برابر لوانته به میدان بفرستد. مندی فصل قبل برابر ایبار در این پست به میدان رفته بود و لوکاس نیز سابقه بازی به عنوان مدافع راست را دارد.

 

اودریوسولا زمستان گذشته به صورت قرضی راهی بایرن مونیخ شد ولی در پایان فصل به رئال بازگشت. او احتمالا پس از وقفه بازی های ملی و برای بازی با کادیز در دسترس خواهد بود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.